Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Pazarlama 3.0 - Yeni Çağın Pazarlama Yaklaşımı
Pazarlama 3.0 - Yeni Çağın Pazarlama Yaklaşımı

Pazarlama 3.0 - Yeni Çağın Pazarlama Yaklaşımı

Yeni Çağın Pazarlama Yaklaşımı

Yayınevi : Pazarlama 3.0
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786058846203

Pazarlama 3.0 - Yeni Çağın Pazarlama Yaklaşımı Kitap Açıklaması


Pazarlama uzmanları, yöneticiler ve patronlar için bir kaynak kitap

Bazı şirketler neden başarılıdır? Bazıları neden başarısız olur? Neden insanlar bazı ürünlerin veya hizmetlerin peşinden tutkuyla koşar da diğerlerine dönüp bakmaz bile? İnsanların ilgisini çekmeyi başaranlarla başaramayanlar arasındaki fark nedir? Sizin ürününüzün ve sizin şirketinizin de bu kadar başarılı olması için ne yapmanız gerekir?

Bu soruların yanıtını hangi patron, hangi yönetici, hangi pazarlama uzmanı merak etmez ki?

Pazarlama 3.0, ikibinli yıllarda şekillenen ve önümüzdeki 20-30 yıla damgasını vuracak yeni pazarlama anlayışının şifrelerini çözüyor. Son on yılda pazarlama dünyasında tartışılan temel konuları ve teknolojinin getirdiği değişim dinamiklerini ele alan Pazarlama 3.0, bu yeni pazarlama anlayışının şirketlerde nasıl ele alınması, anlaşılması ve uygulanması gerektiğini ortaya koyuyor.

Pazarlama 3.0, yalnızca pazarlama dünyasının geldiği yeni aşamayı işaret etmekle kalmıyor, bu yeni aşamada başarılı olmak için gereken, en temel bakış açısını ve işin "olmazsa olmaz" kurallarını da okuyucuya aktarıyor.

Biri pazarlama dünyasından, diğeri ise ekonomi gazeteciliğinden gelen ve uzun yıllar değişik sektörlerden irili ufaklı çok sayıda şirkette pazarlama alanında danışmanlık yapan, bu sürede pazarlama konusunda çok değişik uygulamaları yöneten iki ismin kaleme aldığı Pazarlama 3.0, okuyucuya hem gerçek yaşamda uygulanabilir bir bilgi sunuyor, hem de bunu -pazarlama üzerine yazılmış pek çok kitabın aksine- son derece anlaşılır, akıcı ve zevkli bir dille gerçekleştiriyor.Sayfa Sayısı: 208

Baskı Yılı: 2010


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pazarlama 3.0

İlk Baskı Yılı : 2010

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.