Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Psikiyatri

Psikiyatri

Psikiyatri

Yazar: Kolektif
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786053353218

Dijital çağın teknolojik ilerlemelerine rağmen günümüz insanının maruz kaldığı sosyolojik değişiklikler, toplumsal afetler, gittikçe sağlıksızlaşan çevre ve artan stres, psikiyatrik sorunların azalmaması hatta daha da çeşitlenip detaylanmasına yol açmıştır. Bu durum psikiyatri alanına yönelik, gittikçe artan ilgi ve ihtiyacı da beraberinde getirmiştir.

 

Psikiyatride ise, son yüzyılda temel kuramların bir kısmı korunurken, pek çok alanda güncel tanısal ve tedavi yaklaşımları geliştirilmiştir.  Daha önceki basımı oldukça ilgi görmüş, alanında uzman öğretim üyeleri tarafından yeniden gözden geçirilerek hazırlanmış olan Psikiyatri Kitabı, tıp eğitimi sürecindeki öğrenciler, hekimler, sağlık çalışanları, psikiyatri ve psikolojiye ilgi duyanların psikiyatri ile ilgili temel konuları öğrenmelerine katkı sağlayacak bir başvuru kaynağıdır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Editörler: Prof. Dr. Raşit Tükel, Prof. Dr. Sibel Çakır, Doç. Dr. Erhan Ertekin

 

 

Hamur Tipi : Kuşe

Sayfa Sayısı : 184

Ebat : 21 x 29,5

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Medya Cinsi : Ciltsiz

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız