Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PSY-Q - Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı

PSY-Q - Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı

PSY-Q - Ev Tipi Psikoloji Laboratuvarı

6/10 - 10 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ben Ambridge
Çevirmen: Murat Sağlam
Yayınevi :

Domingo Yayınevi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054729333


Zekayı simgeleyen ıq'yu duydunuz. Peki ya psy-q, psikolojik zekanız? Sahiden, kendiniz hakkındaki gerçeğin ne kadarını biliyorsunuz?

Eş seçiminden "bir dilim daha yesek mi?" gibi nispeten basit kararlara; komplo teorilerine yatkınlığımızdan tuvalet kağıdı rulosunu hangi yönde taktığımıza kadar tüm duygu, düşünce ve davranışlarımız gözlem altında. Araştırmacılar insan psikolojisini anlamak için her gün birbirinden yaratıcı deneyler, testler geliştiriyor.

Sadece bu araştırmaların hazmı zor sonuçlarını paylaşmak bile bir kitabı ilginç kılmaya yetecekken, Ben Ambridge bir adım öteye gidiyor ve bu testleri kendi üstümüzde deneyebilmemizi sağlıyor. Ünlü araştırmaların sonuçlarını interaktif testler, akıl oyunları ve illüzyonlar eşliğinde sunarak, psikolojik zekâmızı test etme ve "psikolojik rütbemizi" öğrenme şansı sunuyor.

PSY-Q "ev tipi" bir psikoloji laboratuvarı. Sizi şaşırtacak, sinirlendirecek ve eğlendirecek. Daha da önemlisi, sizi sizle tanıştıracak.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 344

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Domingo YayıneviKapak Tasarımı : Berat Pekmezci
Sayfa Uygulama : Bahadır Erşık

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 344

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

EĞLENCELİ

Bu kitap roman gibi değil ama kesinlikle kitap sizi kendinden koparmıyor sürekli sizi de olayın içinde tutuyor bir puan verirsek beş üzerinden 4 .5 verirdim.

24.08.2017