Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ramazan'da Kalplerimizi Nasıl Canlandırabiliriz?

Ramazan'da Kalplerimizi Nasıl Canlandırabiliriz?

Ramazan'da Kalplerimizi Nasıl Canlandırabiliriz?

Yazar: Mecdi Hilali
Çevirmen: İshak Doğan
Yayınevi :

Beka Yayınları

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054486756


Kalbi canlandıracak ve kalpteki imanı artıracak en büyük araç ve metot, Kurandır. Ramazan ile Kuran arasında da güçlü bir ilişki vardır. Çünkü Ramazan, Yüce Allahın üstün kıldığı ve en büyük mucizenin kendisinde inmesi için lütufta bulunduğu aydır. Bu nedenle Kurandan faydalanılabilecek en büyük ve en önemli zaman, Ramazan ayıdır. Hatta Ramazan ayı özel Kuran mevsimidir.Bunun için Kuran her gün bizimle birlikte olmalıdır. Namazda ve namaz dışındaki okuyuşlarımızda .. Kimi sure ve ayetleri müzakerelerimizde ..Teravih ve teheccüd namazlarındaki dinleyişimizde.. Fakat niyetimiz,kaç defa hatmedeceğimiz olmamalıdır, aksine endişemiz,kaç kez kalbin etkilendiği,derilerin ürperdiği ve gözlerin yaşardığı olmalıdır.

Bu çalışmada,Ramazan ayında gün gün Kurandan nasıl faydalanabileceğimize dair pratik metotlar ortaya konulmaktadır. Bu metotları uyguladığımızda Ramazan ayını bir Kuran mevsimine dönüştürmemiz mümkün olacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 116

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Beka Yayınları

Sayfa Sayısı : 116

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız