Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sanat Ve Tasarım Yaklaşımları

Sanat Ve Tasarım Yaklaşımları

Sanat Ve Tasarım Yaklaşımları

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Gece Kitaplığı

Standart Teslimat
05 - 08 Ekim
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786052881002

Sanat ve tasarım yaklaşımlarının alan uzmanı akademisyenler tarafından özenle kaleme alındığı bu kitabı, zevk ve istifadeyle okuyacağınızı umuyoruz…


Birinci bölümde, Sayın H. Serdar MUTLU’nun kaleme aldığı “Pioneer Artists In Contemporary Turkish Ceramic Art And Education” başlıklı araştırmasına yerilmektedir.


İkinci bölümde ise, Sayın Yrd. Doç. Dr. Sinan HAŞHAŞ ile birlikte kaleme aldığımız “Üniversite Gençliğinin Âşıklık Geleneğine Bakışı” isimli araştırma yer almaktadır.


Üçüncü ve dördüncü bölümde, Sayın Doç. Dr. Fürüzan ASLAN, Sayın Prof. Dr. Bülent YILMAZ ve Sayın Arş Gör. Oğuz ATEŞ ‘in birlikte kaleme aldıkları “Malatya Fuzuli Caddesinin Erişilebilirlik Açısından İrdelenmesi” ve “Fiziksel Engelli Vatandaşlar İçin Tasarım Uygulamalarına Göre Ulaşım Akslarının Erişebilirlik Açısından İrdelenmesi: Malatya Kenti Kışla Caddesi Örneği” isimli iki kıymetli araştırmaya yer verilmektedir.


Beşinci bölümde, Sayın Yrd. Doç. Dr. Ramazan ÇİFTLİKÇİ’nin kaleme aldığı “Bir Anadolu Bilgesi Türk Edebiyatının Evrensel Romancısı Yaşar Kemal” İsimli araştırmaya yer verilmektedir.


Altıncı bölümde, Sayın Doç. Dr. Nural İ. TANYILDIZI ve Sayın H. Mehmet ACAR’ ın ortak kaleme aldıkları “Sosyal Afiş Tasarımının Kötü Alışkanlıklara Karşı Farkındalık Oluşturmada Kullanımı: Yeşilay’ın Çocuklara Yönelik Afiş Örnekleri” isimli araştırma yazısına yer verilmektedir.


Yedinci ve son bölümde ise Sayın Yrd. Doç. Dr Sercan ÖZKELEŞ’in kaleme aldığı “Müzik Sanatında Doğaçlama” isimli araştırma yer almaktadır…


Konuya ilgi duyan ve bu kitabı edinerek okumak nezaketini gösteren tüm okuyucularımıza en derin sevgi ve saygılarımla…


 - Doç. Dr. Ünal İMİK - 


 


(Tanıtım Bülteninden)


 


 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.