Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sen Başla Gerisi Gelir

Sen Başla Gerisi Gelir

Sen Başla Gerisi Gelir

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

CEO Plus

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786050922998


İş hayatı çok değişti. Artık güçlü bir network'ünüz yoksa kariyerinizde başarıyı yakalamanız veya fırsatları zamanında değerlendirebilmeniz neredeyse imkânsız. "Benim çevrem çok ama faydasını görmüyorum" diyorsanız, bu kitap tam size göre!

LinkedIn kurucu ortağı Reid Hoffman ve ödüllü iş kitapları yazarı Ben Casnocha'nın birlikte kaleme aldıkları bu kitabın temel mottosu şu: "Herkes girişimcidir."

Girişimcilik, kariyer hayatının ta kendisidir. Dolayısıyla hayatınız boyunca bir başkasının şirketinde çalışsanız da aslında kariyerinize yatırım yapıyorsunuz demektir ve yatırım yapmak da girişimciliğin en temel öğesidir.

Peki, kariyere yatırım yapmak ne demek? Network oluşturmak kariyer hayatınızı nasıl ileriye taşır? Rekabet ortamını nasıl avantaja çevirirsiniz? Risk almakla belirsizlikler içinde boğulmanın farkları nelerdir? Cevapları, kariyerine yeni başlayan ya da kariyer çizgisini başka bir yöne çevirmeye hazırlanan veya var olan kariyerini güçlendirmeye ve sürdürülebilir kılmaya odaklanan herkes için yazılmış bu kılavuz niteliğindeki kitapta bulabilirsiniz.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 222

Baskı Yılı: 2014


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 190

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: CEO Plus

İlk Baskı Yılı : 2014

Sayfa Sayısı : 222

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!