Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Şeytanı Uyandırma

Şeytanı Uyandırma

Şeytanı Uyandırma

8/10 - 35 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: John Verdon
Çevirmen: Ender Nail
Yayınevi :

Koridor Yayıncılık - Roman Dizisi

  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054629251


Asla o karanlık odaya girme.
Sabaha çıkmak istiyorsan şeytanı uyandırma.

Hiçbir cinayet kusursuz değildir. Özellikle Dahi Dedektif Dave Gurney bir olaya müdahil olup hiç kimsenin göremediği detayları ortaya çıkardığında, çıkışı olmadığı düşünülen labirentin çıkışını ustalıkla bulduğunda...

Gurney, bir seri katil üzerine belgesel hazırlayan genç bir kıza danışmanlık yapmayı kabul eder. On yıl önce yaşanan bu olaylarda kurbanların hepsi keskin bir nişancı tarafından zifiri karanlıkta, pahalı Mercedes arabalarını kullanırken, aynı açıdan ve noktadan kusursuz biçimde vurulmuş ve bedenlerinin yanına birer oyuncak hayvan bırakılmıştır. Asla aydınlatılamayan bu cinayetlerin üstüne bir perde çekilmiştir ve kimse bu perdeyi kaldırabilecek kadar cesaretli değildir. Tek bir kişi dışında.

Gurney'in, kimseye izini belli etmeyecek kadar dahiyane bir plan yapmış olan bu caniyle oynayabileceği tek bir oyun vardır. Ölüm oyunu: Kendini hedef göster, o sana gelsin.


"Zeki bir adamı karmaşık bulmacalar çözerken izlemek müthiş bir keyif. Gurney işte bu yönüyle farkını ortaya koyuyor."
New York Times

"Her sayfada artan gerilimle, bir psikopatın iç dünyasının derinliklerine ineceksiniz."
Publishers Weekly

"Şaşırtıcı bir son ve tam bir şaheser. Tırnaklarınızı kemirtecek kadar heyecan verici."
New York Journal of BooksSayfa Sayısı: 538

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Koridor Yayıncılık

Sayfa Sayısı : 538

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 19

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Jv

İlk sayfalarda hiçbir şey olmuyordu ama sonradan heyecanlandı kitabı elimden bırakamadım "Aklından Bir Sayı Tut"u istiyordum bir de çünkü konusunu falan okuuğum ama 2 yere baktım ve bulamadım üzgün bir şekilde eve döndüm umarım bir daha gittiğimde bulurum.

15.12.2016

Tahmin edilemeyen Zanlı...

Kitabı okurken herzaman  olayların birbiriyle bağlantlı olduğunu cinayetlerin bağlantılı olduğunu düşünmüştüm..Katilin kim olduğunu anlayınca Çok şaşırdım başarılı bir polisiye kitabı okunması ve yazarın yalın dili gayet sade ve akıcıydı polisiye sevenler için önemli bir değer olmaya layık ...

10.07.2015

Dave Gurney

Tek kelimeyle mükemmel. Sürükleyici.
4 kitabınıda okudum. Anlatım olağanüstü. Elimden bırakmayı hiç istemediğim bir seri oldu. Şiddetle tavsiye ediyorum. Mutlaka kitaplığınızda olmalı.

30.11.2014