Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sosyal Medya Sanatı

Sosyal Medya Sanatı

Sosyal Medya Sanatı

5/10 - 2 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Çevirmen: Mirel Benveniste
Yayınevi :

Mediacat Yayıncılık - İş Kitabı Dizisi

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786054584703


İsterseniz bir ürün veya hizmet sunun, isterseniz bir marka olarak kendinizi konumlandırın, sosyal medyanın başarıyı belirleyen unsurların başında geldiği artık bir gerçek.

Apple'ın popüler marka imajının oluşmasında büyük katkıları olan ve iş dünyasında tüm sosyal medya platformlarının kullanımına öncülük eden Guy Kawasaki ve meslektaşı Peg Fitzpatrick'in bu konuda söyleyecek çok sözü var. Yazarlar son kitapları olan Sosyal Medya Sanatı'nda okuyanı zamandan, çabadan ve paradan tasarruf ettirecek pratik bir kullanım kılavuzu sunuyorlar.

Sağlam bir sosyal medya stratejisi geliştirmek, en popüler platformlarda kalıcı bir yer edinmek, dijital varlıklarınızı büyütmek, pazarda daha görünür olmak ve takipçilerinizi artırmak istiyorsanız Kawasaki ve Fitzpatrick'in açtığı yoldan gidin ve Sosyal Medya Sanatı'nı tüm incelikleriyle öğrenin!
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 180

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Mediacat YayıncılıkGenel Yayın Yönetmeni : Pelin Özkan
Yayına Hazırlayan : Zeynep Hale Akman

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 180

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Sadece Tavsiye

İçerik olarak dolu bir kitap. Sosyal medya konusunda bize tavsiyelerde bulunan, hangi platformda genelde neler yapılır ve neler işe yarar gibi yüzeysel konulardan söz edilmekte. Çünkü her platformun kullanıcısı farklı ve sizin yöneteceğiniz sayfanın içeriği de diğerlerinden farklı olduğundan şu şu kesin işe yarar denemez. Bu yüzden kitap sadece bize bir fikir vermekte ve hiç bir fikrimiz yoksa fikir edinmemizi sağlamakta.

16.01.2017