Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Soykırım Tacirleri ve Gerçekler

Soykırım Tacirleri ve Gerçekler

Soykırım Tacirleri ve Gerçekler

Türk Aleyhtarı ve Tarafsız Yabancı Belgelerle Diaspora Yalanlarının İçyüzü

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Derin Yayınları - Araştırma - İnceleme Dizisi

Standart Teslimat
19 - 21 Ekim
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 9789944250351


Kitabın konusu, sizlerin de okuyunca anlayacağınız gibi, Ermeni Diasporasından 'kimilerinin' hamaset, milli şuur, dinsel birlik, merhamet, yardım, düşman Türklerden intikam+toprak+tazminat koparmak öğelerini, bütün dünyada başarı ile pazarlaması ve benzer faaliyetler sürecindeki büyük nakit akışlarının içinde, bunlardan, kâh dilenerek kâh tehdit ederek, inananlardan para sızdırılması ve Ermenistan dışındaki kendi kişisel yaşamlarına, önemli akar-gelir sağlamasıdır!

Çoğunlukla ABD ve Kanada'daki Protestan veya Fransa'daki Katolik Ermeniler, eğitim sistemlerinin, kilise veya diğer tüm organların beyin yıkaması ile böyle bir soykırımın ve Türklerin düşman olduğuna, tazminat almak haklarının olduğuna samimiyetle inanmışlardır. Türkiye'deki TC vatandaşı Ermeniler bu olaylardan, bazı kimselerin sapla samanı ayırmamasından fevkalâde endişededirler.

Diaspora Ermenileri, bütün Türkleri kötü ve katil ilân ederek ve dünyaya nefret satarak kazanç sağlamaktadırlar. Bizler, insancıl zaaf göstererek aynı etik düzeyde mukabele edemeyiz! Ancak bu tehlike, bizleri bilinçlendirmeli, içimizdeki Ermeni vatandaşları korumaya özendirmelidir. Kitapta bu olaylara dürüst ve tarafsız olarak yaklaşılarak, milletimizin bilgilenmesi yanında belki de, eğer bir özür dilenecekse başka Vatikan olmak üzere kimi çevrelerin önce nereden özür dilemeye başlamaları gerektiği hususunda mantığı ve vicdanı olanları uyandırmaya yarayabilecektir.

Türkler ve Anadolu Ermenileri arasına esas fitneyi, Osmanlı hoşgörüsünü istismar ederek topraklarımıza yayılmış iki bine yakın Amerikan, İngiliz, Fransız, Alman vs Hristiyan misyonunda çalışan 30.000'e yakın misyonerin, nasıl soktuğunu da yine bu kitapta okuyacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 496

Baskı Yılı: 2015


Ciltli:

Sayfa Sayısı: 496

Baskı Yılı: 2009


Dili: Türkçe
Yayınevi: Derin Yayınları

Sayfa Sayısı : 496

İlk Baskı Yılı : 2009

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız