Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


SPK İleri Düzey - Sermaye Piyasası Mevzuatı ve İlgili Mevzuat - Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku

SPK İleri Düzey - Sermaye Piyasası Mevzuatı ve İlgili Mevzuat - Ticaret Hukuk...

SPK İleri Düzey - Sermaye Piyasası Mevzuatı ve İlgili Mevzuat - Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku

Yazar: Kolektif
Yayınevi :

Akademi Consulting

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759138264


Her geçen gün artan finansal piyasaların gelişmişlik düzeyi, piyasanın aktörlerine ilişkin de yeni kuralların konulmasına yol açmaktadır.

Bu kapsamda Sermaye Piyasası Kurumu tarafından işlem yapacak kişilerin lisans almaları yönünde yılda 3 kez açtığı sınav 6 farklı alanda lisanslamaya yöneliktir. İleri Düzey Lisanslama Uzmanlığı da bunlardan birisi olup, 8 alt konu başlığın kapsamaktadır.

"Sermaye Piyasası Mevzuatı ve İlgili Mevzuat, Ticaret Hukuku ve Borçlar Hukuku" kitabı, sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı ve ç.ok sayıda test çözümü ile bilgilerin kalıcılığı sağlamak açısından biri çözümlü toplam 6 testin yanı sıra, güncel konu anlatımını da içermektedir.

Bu lisanslama sınavlarına başvuranlara kaynak kitap olmak üzere hazırladığımız bu çalışmanın testlerinin bir bölümü daha önceki sınavlarda çıkmış sorulardan oluşturulmuştur.
Ayrıca daha önceki sınavlarda çıkan sorulara ait olmak konular ve soru olma ihtimali bulunan bölümler koyu olarak yazılarak okuyucunun dikkatini çekmek amaçlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında katkıları olan değerli öğrencimiz Dilek Dada ve Gökhan Doğan'a teşekkür ederiz.

Çalışmanın yararlı olması dileğiyle, sınava gireceklere başarılar diliyoruz.
Dr. Şenol Babuşcu
Adalet HazarBaskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Akademi Consulting

Sayfa Sayısı : 0

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız