Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Steelheart
Steelheart

Steelheart

Çevirmen: Taylan Taftaf
Yayınevi : DEX
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786050918298

Steelheart Kitap Açıklaması


Dünyanın üstüne çöken felaketin gökyüzünde belirmesinin üzerinden on yıl geçmişti. Sıradan insanlar değişmeye başlamış, süperkahramanları andıran Epiklere dönüşmüşlerdi. Ama Epikler halkın dostu değildiler. O muhteşem yeteneklerini, güç için kullanıp insanları sömürüyorlardı.

Kimse Epiklerle savaşamazdı… Asiler hariç. Asiler bir grup sıradan insandı ve hayatlarını Epiklerin zayıf noktalarını bulup onları yok etmeye adamışlardı. David Asilere katılmak istiyordu. Çünkü Steelheart'ı istiyordu: yıllar önce babasını öldüren yenilmez Epik'i. Bunu uzun zamandır beklemiş, planlar yapmış, dünya üzerindeki tüm Epiklerle ilgili bilgi toplamıştı.

Şimdi harekete geçme zamanıydı. İntikam zamanı...

Brandon Sanderson yeni neslin en büyük fantastik yazarlarından biri olarak görülüyor. Tolkien'in mirasçısı Robert Jordan'ın Zaman Çarkı serisinin devamını yazması için Sanderson'ın seçilmesi yazarın tüm dünyada tanınmasını sağladı.

David Gemmell Legend Ödülleri'ne dört yılda altı kez aday gösterilen tek yazar olan Sanderson, 2011 ve 2012'de bu ödülün sahibi oldu. Romantic Times Reviewers ödülüne de iki kez sahip olan yazar, John W.

Campbell Award for Best New Writer ödülüne aday oldu ve New York Times Hardcover Fiction Best-Seller Listesi'nde altı kez yer aldı.

"Muhteşem bir kitap. Olağanüstü bir üslup. Süperkahramanlara yepyeni bir bakış. Başarılı bir dünya tasviri. Kesinlikle verdiğiniz zamana değecek."
-Patrick Rothfuss, Kralkatili Güncesi-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 472

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: DEX

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 2
Başla-Bitir

Kitabı yeni bitirdim, bitirdiğime pişman oldum. Her zaman çok kalın kitaplara karşı bir önyargım vardır ama bu kitabın daha kalın olmasını isterdim doğrusu. Konusunun farklılığı (güçlülerin bu sefer kahraman olmaması), konunun işlenişi, sade ve sürükleyici bir dil... Kısaca 10 numara bir kitap. Herkese tavsiyemdir...

08.06.2014

Oku ve okut

Süper güçlere sahip olan ve güçlerini kullandıkça insanlıktan çıkan insan üst varlıkların dünyayı getirdikleri hali, bu varlıkların (epikler) mahvettiği hayatları ve onlara direnen asilerin mücadelesini anlatıyor.
Benim 3 günde bitirdiğim, elinizden düşürmeyeceğiniz benzersiz bir kitap.

07.04.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.