Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Taştaki Türkler
Taştaki Türkler

Taştaki Türkler

Yayınevi : İlke Basın Yayın
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759705213

Taştaki Türkler Kitap Açıklaması


'Türk tarihi nerede nasıl başlar sorusunun cevabı bu eşsiz eserin sayfalarında sergilenmektedir. Kitabın sayfalarındaki her bir resmin sanat değeri taşıdığı muhakkaktır. Onları çekenin ve bu eseri meydana getirenin duygularını, heyecanını en önemlisi Türk Kültür Tarihine karşı hizmet aşkını yansıtmaktadır.'Prof.Dr. Ahmet Taşağıl / Mimar Sinan Üni. Fen-Ed. Fak. Tarih Böl. Bşk.

Türk tarihinin Avrasya steplerindeki sessiz tanıklarını yerinde görüp inceleyerek yüksek kaliteli fotoğraflarla belgeleyen Servet Somuncuoğlu'nun bu eşsiz eseri kamuoyunda ve bilim çevrelerinde büyük ilgi görmüştür. Eser, Türklük bilincine kattığı yeni heyecanların ötesinde ciddi ve bilimsel yaklaşımıyla Türk Tarihi araştırmacıları için vazgeçilmez bir başyapıt niteliğindedir. Doç Dr. S. Yücel Şenyurt / Gazi Üni. Arkeoloji Böl. Bşk.Sayfa Sayısı: 543

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: İlke Basın Yayın

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 1
AÇIKLAMA

Türk milletinin atalarının hüküm sürdüğü 6 ülkeyi 4 yıl boyunca dolaştı. 150 bin kilometre yol kat etti. 138 gün, 65 ayrı alanda saha çalışması yaptı.

09.08.2013

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.