Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ten Kokusu

Ten Kokusu

Ten Kokusu

10/10 - 1 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Ercan Akbay
Standart Teslimat
11 - 13 Aralık
* 75 TL üzeri bedava!
  • 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • Barkod: 8699943800840


Sesli Kitap (Audiobook) Hediyeli ! (35 Bölüm ve 10,5 saatlik mp3 formatında)

Bölümler;
Son Durak, Sıradışı Bar Gösterisi, Neden?, İkinci Perde, Hasta Adam, Toplantı, Şu Cennet Dedikleri, İlişkinin Başlangıcı, Devlet Enerji Şirketi, Aşk Zamanı, Silivri, Seyahat Başvurusu, Tutku, Atölye, Mavi Yolculuk, Sevgi Öncesi, Yolun Sonu, Bir bağlantı Olasılığı, Paranın Peşinde, Kabuslar Bitti, Son Varis, Eda'yla Yeniden, İkilem, Eda'nın Evinde, Feromonlar,Deli Zehra, Silivri'de Sabah, Ölümün Eşiğinde, Dibe Vuruş, Gerçeğin Peşinde, Yolculuk, Her Şey Bitti, Son Karar, Yakalama Emri, Cinayet.

Ses uçar, eylem unutulur, göz yanılır: kokuysa tende iz bırakır.
Cayır cayır yakan bir tuzruhu damlası gibi...

Ten Kokusu, feromonların gizem dolu dünyasına yapılan olağandışı bir yolculuk esnasında yaşanan tutku dolu aşkın öyküsünü karanlık suç serüvenleriyle harmanlayarak anlatan bir roman.

*

Üst burnun içindeki iki küçük çıkıntıdan oluşan ve insanoğlunun evrimleşme sürecinde kaybolduğu ya da işlevsizleştiği varsayılan ilginç bir organ olan VNO, bir zamanlar, adına 'feromon' denen 'uzaklara iletilebilir' hormonları algılamaya yaramaktaydı.

Son yıllarda, bilim insanları tarafından kadavralar üzerinde yapılan deneyler sonucunda elde edilen bulgularda, pek çok hayvan türünün temel iletişim sensoru olan bu altıncı duyu organının kimi insanlarda halen aktif olduğu ve feromonlarla yapılan bu sessiz iletişimin bu insanlar tarafından hâlen etkin biçimde kullanılmış olabileceğini düşündüğümüzde; terde, tükürükte, menide, vajina salgısında ve kanımızda bulunabilen ve genetik şifremizi içeren feromonların, mantık-dışı esaretler yaratan şu büyüleyici, bağlayıcı, vazgeçilemez aşkların 'gerçek' nedeni olabileceği kanısına varılamaz mı?

Ten Kokusu, tuhaf serüvenlerle dolu tanıdık bir dünyanın içinde, sizlere bu karmaşık sorunun cevap anahtarını teklifsizce sunan sıradışı bir kitap.


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 420

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gala Film ve Sanat Ürünleri

Sayfa Sayısı : 420

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 2

Gerçek mi Fantazi mi?

Evet belki de geçmişten ya da gelecekten geldik buralara hafızamız silinerek. Kimbilir?
Fenomonlar ise her zaman her yerde!
Zekice bir kurgu, ustaca işlenmiş karakterler.
Siz de gerçek ve fantazi nerede başlayıp, nerede biter karar veremeyenlerdenseniz bu kitabı okuyun derim.

11.01.2012

burnunuza inanamayacaksınız..!

son zamanlar da tek solukta okumak ıstedıgım nadir romanlardan. olaylar o kadar esrarengiz gelişiyokii bir kaç gece uykusuz kalmak istemiyosanız bu kitabı almanızı tevsiye etmiyorum. :))

02.01.2012

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız