Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Terörün Gizli Efendileri

Terörün Gizli Efendileri

Terörün Gizli Efendileri

Dünyayı Armageddona Zorlayanlar

Yazar: Cevdet Saral
Yayınevi :

Kripto

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054125685


"İnsanın düşünmemesi, yöneticiler için ne büyük şans."
-Adolf Hitler-

Tarihsel süreç içinde şiddet ve terör her zaman var olmuştur. İnsanoğlu her nedense sebeplerden çok ortaya çıkan etkiyi konuşarak terörün destanlaşmasına ve bazen de eleştirdiği terör süreçlerinin içinde farkında olmadan yer alarak terörün ve şiddetin sürekliliğine yol açmıştır. Bunu iyi bilen efendiler ise süreçleri iyi değerlendirmiş, fırsatları kaçırmamışlardır.

Yönetmenin hükmetmeye ve gütmeye dönüştüğü 21. Yüzyıla gelindiğinde ise terörün efendileri artık klasik yöntemlerini bir kenara bırakarak yeni bir strateji belirlemişlerdir. Bu yeni yöntem terörü kutsamak ve legal hale getirmek! Adına her yolu denemekten geçmektedir. Bu, dünyanın sonunu getirecek kıyamet günü dahi olsa...

Elinizdeki kitap Dünyayı Armageddona zorlayanların yöntem ve stratejilerini deşifre etmek adına hazırlanmıştır. Bireysel ve toplumsal olarak nasıl büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kaldığımızı bilmek Terörün Efendileri için hoş olmasa da siyasi aklını kullananlar kötüler karşısında her zaman kazanmıştır ve kazanmaya devam edecektir.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 336

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kripto

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Akıcı değil

Akıcı bir kitap değil, belki de beni sıktı bilemem isteyen alsın ancak ben sıkıldım ve yarısına gelmeden bıraktım. Yine de emeğe saygı duymak gerekiyor.

12.10.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.