Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Transfer Ahmet

Transfer Ahmet

Transfer Ahmet

Yazar: Fikret Arıt
Yayınevi :

Elips Kitapları - Hikaye Dizisi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786054232338


Çocuklukta kazanılan okuma alışkanlığının pekiştirilmesi, sonraki yaşlarda ve bilhassa gençlik döneminde okumaya ilginin artarak devam etmesiyle mümkün olur.
Gençlik çağı; güzel olduğu kadar tehlikeli ve ilkeleriyle de derin izler bırakan, insan hayatının kısa süren ama en yoğun geçen evresidir. Gençlere yönelik kitapların, hem dil ve üslup hem de konu ve içerik bakımından güçlü olması, özenle hazırlanması, gençlerin okumaya ilgisini belirgin biçimde arttıracaktır. Çevre kirliliğinden şiddete, savaşlardan krizlere kadar pek çok sorunla boğuşan insanoğlunun umudu, çocuklarda ve gençlerdedir.
Ve onları en iyi şekilde yetiştirmek de biz büyüklere düşmektedir. Sanatla, kültürle, bilimle, kitaplarla yoğrulan bir gençliğe her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır.
Gençlerimize hitap edecek kitaplar yayımlamayı kültür dünyamıza katkı ve geleceğimize yatırım olarak görüyoruz. Her şey çocuklarımız, gençlerimiz ve daha güzel, daha yaşanılası bir dünya için...Sayfa Sayısı: 92

Baskı Yılı: 2011


Dili: Türkçe
Yayınevi: Elips Kitapları

Sayfa Sayısı : 92

İlk Baskı Yılı : 2011

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız