Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Türkçe Öğrenelim 2 / Türkçe-İtalyanca Anahtar Kitap

Türkçe Öğrenelim 2 / Türkçe-İtalyanca Anahtar Kitap

Türkçe Öğrenelim 2 / Türkçe-İtalyanca Anahtar Kitap

Turco-Italiano Libro Chiave / Anahtar Kitap

Yayınevi :

Engin

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9799753201079


İtalyanca gramerin esaslarını en alt düzeyden başlayıp oldukça ileri bir düzeye kadar veren ve bunu gereksiz ayrıntı ve teorilere girmeden çok açık ve çok kolay anlaşılır bir şekilde öğreten bu kitabın önemli bir özelliği kuralları bol örneklerle uygulamalı bir şekilde vermesidir.

Bütün örnek cümlelerin Türkçe çevirileri de karşılarında verildiği için kitap bir başvuru kitabı olarak kullanılabilmesi yanında bir gramer konusunu etraflıca çalışıp öğrenme amacıyla da kullanılabilecek niteliktedir.

Bütün gramer konuları ve bu arada fiil zamanları geniş açıklama ve örneklerle ele alınıp şemalarla gösterilmiş, örnekleme ve açıklamalar FONO yabancı dil kurslarında yapılan sistemde sıralanmıştır.

Dolaylı anlatım, edilgen çatı, yan cümleler ve diğer konular bu sistemin rahatlığı ve akıcılığı içinde verilerek İtalyancayı okulda veya kendi kendine öğrenmekte olanların İtalyanca gramerini kolayca öğrenmeleri sağlanmıştır.Sayfa Sayısı: 382


Dili: İtalyanca
Yayınevi: Engin

Sayfa Sayısı : 382

Dil : İtalyanca

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız