Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Türkiye'yi Satıyorlar

Türkiye'yi Satıyorlar

Türkiye'yi Satıyorlar

Yayınevi :

Sancak Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789759413972


Acı ama gerçek
Türkiye'yi satıyorlar.
Acı gerçekleri söylemek de yazmak da zordur. Çünkü acı gerçekleri öğrenmek de tekrarlamak da insanın içini acıtır yüreğini yakar.

Ama acı gerçekler her ne kadar gizlense de görmezden gelinse de birgün bütün gerçekliği ile ortaya çıkarlar. Ve de insanın içini daha çok acıtırlar daha çok yüreğini yakarlar.

İşte elinizdeki kitap size böyle bir acı gerçeği haykırıyor Türkiye'yi satıyorlar diye var gücü ile haykınyor ve feryat ediyor.

Uyanın ey Türk Milleti,
Türkiye'yi satıyorlar,
Görmedik böyle zilleti,
Türkiye'yi satıyorlar,

Siz her ne kadar Nasıl olur Vatan namustur satılmaz deseniz de acı gerçek şudur ki son yıllarda vatan topraklarını yabancılara hatta düşmanlara satıyorlar. Hem de tapusu ile satıyorlar.

Bu acı gerçeği daha açık söyleyelim mi 90 yıl önce yurdumuzu silahları ile ele geçiremeyen düşmanlarımızın torunları bugün yurdumuzu para ile satın alıyorlar İşte bu kitap bu yakıcı gerçeği açıklıyor...Sayfa Sayısı: 296

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Sancak Yayınları

Sayfa Sayısı : 296

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız