Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ve... Aşk Devrildi

Ve... Aşk Devrildi

Ve... Aşk Devrildi

Yayınevi :

Kozalak Yayınevi

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786059839655


Dokunmaya kıyılamayacak kadar güzeldi ağlayışı. Sessizce, usul usul...

Bir süre ayakta seyrettim. Sonra gidip oturduğu kayanın boş kısmına, hemen arkasına iliştim. Arada iç çekişlerinin sesi geliyordu. Onu hiç böyle görmemiştim.

Bir yandan önce sargılarından kurtulacak gözlerimle dünyayı yeniden görme arzusu, diğer yandan ya sonuç başarısız olmuşsa endişesi duyuyor, gözlerimi açmak istemiyordum.

Yanlarından kavradığım mektup; bu karmaşık duyguların deli gibi bir uçtan diğer uca koşuşu ile sarsılıyor, bu sarsılmayı hücrelerime kadar duyuyordum.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 314

Baskı Yılı: 2015


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kozalak Yayınevi

İlk Baskı Yılı : 2015

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Ve Aşk Devrildi

Yazar Abdullah Küçük son romanında, toplumsal hayatın hemen her noktasında karşımıza çıkan suç kavramını yarattığı Tuna karakteri ile enine boyuna irdeliyor.. Müthiş betimleme gücü ve yöresel ağızlar ile harmanladığı akıcı dili ile, oldukça sahici ve bizden karakterler yaratmayı başaran yazar, başta Tuna olmak üzere, yarattığı karakterlerin  ağzından dile gelerek,gerçekte  aşina olduğumuz fakat tanımı oldukça muallakta kalan suç kavramına bambaşka pencerelerden bakmamızı sağlıyor. İlmek ilmek işlenen kurgusu ile roman, fark ettirmeden okurunu kendisine çekerek hiç düşmeyen temposu ile adeta aklın dehlizlerini ele geçirerek, Tuna'nın yaşadıkları üzerinden kendi hayatımızı sorgulamaya teşvik ediyor. Sahi nedir suç? Hala bu kitabı okumamış olmak mı?

11.03.2016

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız