Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yaşamı Kullanma Kılavuzu

Yaşamı Kullanma Kılavuzu

Yaşamı Kullanma Kılavuzu

Yayınevi :

Goa

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786055097240


Figen Karaaslan'ı uzun zamandır tanırım. Bu, hem iş hem de dostluk ilişkisidir. Her görüşmemizde, çeşitli konulardaki sohbetinden büyük keyif aldım. Bilgi birikimine ve fikrini aktarma üslubuna hayran kaldım. Şimdi de bilgisini, bu kitabıyla daha uzaklara ulaştırmak niyetinde. Bu niyetinde kendisine büyük şans diliyorum. Böyle güzel bir hazinenin, keyifle okunacağını düşünüyorum. Yolun açık olsun Figen...
-Rezan Kiraz/ Astrolog-

Çırılçıplak ve sıfırdan doğuyoruz hayata. Ne yazık ki bir kullanma kılavuzuyla gelmi-yoruz yaşama. Oysa ne güzel olurdu bir kullanma kılavuzuyla hayata gelebilseydik. Ya-şama dair birçok şeyin yer aldığı bir yaşam kitabı olsaydı elimizde ve bu kitap bize yol gösterseydi. Yaşamı Kullanma Kılavuzu'nun içinde hayata ve hayatı yaşama sanatına dair önemli bilgileri, bilgelerin yaşam deneyimlerini ve başarı hikâyelerini bulacaksınız. Ümit ediyorum ki bu kitap, sizin için bir başucu kitabı ve bir yaşam kılavuzu olacak.

Figen Karaaslan, İstanbul'da doğdu ve İzmir'de büyüdü. Mersin Üniversitesi Seyahat İşletmeciliği, Yakındoğu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık mezunu. Mezun olduktan sonra reklam ajanslarında reklam kampanyaları hazırladı. Reklam ve metin yazarlığı yaptı. İndigo Dergisi'nde kişisel gelişim ve sosyal sorumluluk yazıları yazıyor. Psikoloji ve Yaşam Koçluğu eğitimleri aldı. Hâlâ bir iletişim ve bilişim firmasında Editörlük yapıyor.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Goa

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

Başarılı

Hayata güzel bakmayı, düşünmeyi ve hayatından lezzet almayı isteyen biri için ideal bir kitap. Antidepresan görevi görebilmesi muhtemeldir...

13.07.2014

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.