Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yeni Yüzyılın Kitabı Elektronik Kitap

Yeni Yüzyılın Kitabı Elektronik Kitap

Yeni Yüzyılın Kitabı Elektronik Kitap

Yayınevi :

Orient Yayınları

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9789756124307


"E-Kitap sektörünü yeni bir iş alanı olarak düşünmeliyiz ve gerekli yatırımları yapmalıyız. E-Kitap Klasik yayıncılığın bonusu değildir. E-Kitap yayımcılığına yatırım yapan yayıncılar ileride kazanacaklardır." diye avazımızın çıktığı kadar her platformda dile getiriyoruz. Aynı duyguları mesleğimize ayna tutan bu eserde bulmak mutluluk verici... Işık Önder'i kutluyorum...
Münir Üstün Basın Yayın Birliği Başkanı

"Bilgi ve iletişim teknolojilerinin gelişimine paralel olarak elektronik kitaplar da bilgi merkezlerinin temel bilgi kaynakları arasına girmiştir. Zaman ve mekan sınırı olmadan bilgiye erişim aracı olan elektronik kaynaklardan yararlanabilmek içinde teknolojik araçlara gereksinim duyulmaktadır. Elinizdeki kitap elektronik kitap ve bunlardan yararlanmanın aracı olan teknolojilerin tarihsel gelişimi ve ülkemizdeki durumunu ortaya koyması açısından önemli bir çalışmadır."
Prof. Dr. Doğan ATILGAN Ankara Üniversitesi Bilgi Hizmetleri ve Yayınevi Koordinatörü

"Türkiye'de e-kitap ve dijital yayıncılığın henüz ilk adımlarını attığı bir aşamada, Işık Önder'in bu öncü çalışması sadece e-kitap meraklıları için değil, yazar, çevirmen, yayıncı, editör ve diğer tüm yayıncılık meslek alanları için de rehber niteliğinde olmuş."
Mehmet İnhan
(idefix.com-prefix.com.tr-sabitfikir.com)İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2013


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 224

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Orient Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2013

Dil : Türkçe

Yorumlar 1

E-kitap gelişimi

E-kitabın dünyadaki gelişiminin derinlemesine incelediği, trend ve analizlerin doyurucu oranda yer aldığı bu kitabın, gerek akademik altyapısı gerekse güncel verilerle konu ile ilgilenen herkese ciddi bir kaynak kitap olacağı kanaatindeyim. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.

22.05.2013

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız