Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ask Mezarligi

Ask Mezarligi

Ask Mezarligi

Sanatçı: Kerim Er
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8680948001141


08.11.1984 yılı Ankara'da doğan Kerim Er, ilkokul yıllarında müzikal yeteneğini keşfedenlerin tavsiyelerini dinleyip başta okul koroları ve çeşitli polifonik korolarla sayısız başarılar elde etmiştir.

2000 yılında aktif sahne yaşamını günümüze kadar geliştirerek sürdürmüştür.

Kendini müzikte tarz ayırımı yapmadan her tarzı usulüne uygun seslendirmek adına yetiştirmiştir.

2015 yılında kendi yapım şirketi olan Kerimer Prodüksiyonu kurmuştur.

Hedefini daima yüksek tutarak sektörde gerek müzikal gerek görsel çalışmaların hemen hemen hepsinde kendi imzasını taşıyacak günlerin sinyallerini ilk albüm çalışması olan 'Aşk Mezarlığı' nda en ince ayrıntısıyla hissettirmiş.

Hayatta vizyon ve istikrarın olmazsa olmazını savununan Kerim Er başarının her daim doğru ekip ve doğru çalışmayla asla bir tesadüf olmadığını aranjörü Onur Gügül besteleriyle yalnız bırakmayan Arif Altunkaya kıpır kıpır şarkılarıyla ruhumuzu hareketlendiren Onur Murat, keman kompozisyonlarıyla Başar Erbudak,albüm çalışmalarında desteğini esirgemeyen Altan Civelek, albüm fotoğrafları için Özger Bayer gibi isimlerin gönül dostluğu ve destekleriyle imzasını atmıştır.

Dinleyicilerle ve yaptığı müzik arasında kendisine bir köprü görevi veren Kerim Er bu bağı kopartmamak için albümde yer alan şarkılarını özenle seçmiş olup, her daim sizlerin yüreklerine işleyecek projeler sunmayıda kendine borç bilmiştir...


Albüm İçeriği

1.Aşk Mezarlığı
2.Gözlerinsiz Yaşayamam
3.Aşk Olsun
4.Yastık
5.Fenalardayım
6.Sebebi Sen
7.Sonsuz Aşkım
8.Üç Oda Bir Salon


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız