Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Büyüdügümü Nereden Anlayacagim?

Büyüdügümü Nereden Anlayacagim?

Büyüdügümü Nereden Anlayacagim?

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı: İmre Hadi
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 8680275090344


İmre Hâdi'den Herkes İçin Çocuk Şarkıları"Büyüdüğümü Nereden Anlayacağım ?!"Öğüt Vermeyen, Bir Şey Öğretmeye Çalışmayan;Çocuk, Büyük Ayrımı Yapmayan Çocuk Şarkıları...

İmre Hâdi'nin "Büyüdüğümü Nereden Anlayacağım ?!" albümündeki 10 çocuk şarkısı 23 Nisan 2014 Çocuk Bayramı'nda tüm çocuklar ve büyükler için raflarda ve dijital ortamda yerini alıyor! Bu şarkılar çocuklara öğüt vermiyor, bir şey öğretmeye çalışmıyor. Sadece müzik olarak dinlensin diye varlar.

Çocuk şarkıları 7den 70e herkese hitap ettiği zaman dinlemesi ve paylaşması gerçekten zevkli bir hale gelebiliyor. İşte bu albümdeki şarkılar da bu düşünceyle alternatif akustik denebilecek bir tarzda hazırlandı.

İçlerinde dans edilebilecek, hareketli, eğlenceli olanlar var, bir ninni var, bildiğimiz masalları gırgıra alan müzikli bir masal var, doğadan bahseden, sakin, huzurlu olanlar var. Bu şarkılar çocuk, büyük ayrımı yapmıyor, her yaş grubundan müzikseverlere samimiyet ve içtenlikle sesleniyor.

Albümdeki beste, icra ve düzenlemelerin yanı sıra kitapçık resimlerini de yapan İmre Hâdi, kapaktaki kendi çocukluk fotoğrafı ile dinleyicilere merhaba diyor.


Albüm İçeriği

1.Lolipop
2.İçimdeki Bütün Kuşlar
3.Buldum
4.Arı ve Çiçek
5.Uçurtmalar
6.Kumru
7.Bir Dilek Tuttum
8.Ağustos'un Gerçek Hikayesi
9.Ninni
10.Rüya


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!