Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Genug Live

Genug Live

Genug Live

Sanatçı: Christian Abdullah
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8680275090467


Christian Abdullah Wellnitz, Alman vatandaşı olarak doğmuş, sonradan Türk vatandaşlığına geçerek Bozoğlu soyadını almıştır. Gitarist ve besteci Christian Abdullah, otuz seneyi aşkın bulunduğu ülkemizde yıllarca denizcilik sektöründe yaptığı çalışmalarla hayatını idame ettirip birçok konuda edindiği deneyimlerle, yaşanmışlıklarını günümüz toplumsal gelişmeleriyle birleştirerek, parmaklarının ucundan çok sevdiği gitarına yansıtmış ve bestelediği şarkıları "GENUG Live" adıyla We Play markası ile müzikseverlerin beğenisine sunmuştur.

Davullarını önemli rock davulcularımızdan Kerem Sedef'in çaldığı, kayıt ve miksajı ülkemiz genç yeteneklerinden Suat Yılmaz tarafından Çikolata Müzik Fabrikasında tamamlanıp, 'mastering'i ise 2015 Grammy yılın kaydı ödülü adayı Miles Showell tarafından Abbey Road stüdyolarında yapılan ve 60'lı yılların rock soundunun öne çıktığı sekiz şarkılık Albüm, İngilizce, Almanca ve bir de Türkçe parçadan oluşuyor.

"İnsanların da müzik gibi evrensel kabul edildiği, sınırların olmadığı, paylaşmanın, sevgi ve saygının, hoşgörünün, tüm benliğimizle sığınmamız gereken tek seçenek olduğu daha güzel bir Dünya dileğiyle".

Christian Abdullah


Albüm İçeriği

1.Happy Today
2.Wipe Away
3.Just 40 Up
4.Good Bye
5.Just Love
6.It Doesn't Make Sense
7.Genug
8.Kadırga


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız