Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Idea

Idea

Idea

Sanatçı: Can Atilla
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 888837766425


Aşkın Yeni Formu "Idea" İle Yaşam Enerjisine Dönüşüyor!
Bir trance ve lounge albüm serisine hazırlanan Can Atilla, "Idea" ile serinin ilk albümüne imzasını atıyor. Albümdeki şarkıların tamamı geleceğin müzikal fikirlerinden oluştuğu için albümün adını "Idea" olarak belirleyen Can Atilla bu albümde; "Hamamda İlk Gözyaşları", "Vivaldi İstanbul'da", "Mara Despina", "Cariyeler ve Geceler" ile, 2009 yılında UEFA Uluslararası Resmi Şarkısı olarak ilan edilen "Rumeli Hisarı'nın Yapılışı" gibi eserlerinin trance, club, lounge, ambient, elektronik versiyonlarının yanı sıra, "Fısıltılar" ve "Idea" isimli yepyeni iki eserine de yer veriyor.
Benzersiz altyapıları ve ses tasarımıyla öne çıkacak olan "Idea"yı; "Aşkın yeni formunun yaşam enerjisine dönüşmesi" cümlesiyle tanımlayan ödüllü besteci, çok yakında "Idea", "Cariyeler ve Geceler" ile "Vivaldi İstanbul'da" eserlerinin yeni versiyonları için hazırlanan üç farklı video kliple ekranlarda olacak.


Albüm İçeriği

1.İdea
2.Hamamda ilk gözyaşları (İdea Mix)
3.Vivaldi İstanbul'da (İdea Mix)
4.Mara Despina (İdea Mix)
5.Fısıltılar
6.Cariyeler ve Geceler (İdea Mix)
7.Rumeli Hisarı'nın yapılışı (İdea Mix)
8.Yağmur (İdea Mix)
9.Tüller, Tenler, Nefesler (İdea Mix)
10.Piri Reis'in Haritası (İdea Mix)


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız