Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Ölümsüz Sevdim
Ölümsüz Sevdim

Ölümsüz Sevdim

Sanatçı: Arif Susam
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8697448933087

Ölümsüz Sevdim Albüm Açıklaması

Her  yaştan  sevgililerin, sevenlerin, ayrılık acısı çekenlerin dinlemekten usanmayacağı bir albüm olan Ölümsüz Sevdim isimli albümün LP masteringi yapılmıştır. Sevenlerinin beğenisine  sunulacak bu plakta birbiriden güzel 11 muhteşem  eser bulunmaktadır.

Plağa adını verdiğimiz Ölümsüz Sevdim eseri Mevlüt Yalçın’a aittir. Yıldız Tilbe’nin kendisi tarafından  da yorumladığı muhteşem eseri Emi, Ülkü Aker’in sözlerini yazdığı Seni Bilen Biliyor isimli eserin  bestekarı  Enrico  Macias’tır ve yine sözlerini Ülkü Aker’in yazdığı Boş Vere Vere isimli eserinin   bestekarı ise Selami Şahin’dir. Büyük şair Ahmet Selçuk İlkan’ın Bir Evetle Bitti eserinin yanı sıra  Yıldırım Caner’in Sürpriz eseri, Burak  Buluç’un Affetmem, Memo Aslan’ın Benim Adımı Koymuş eseri ve sanatçımızın hayranları tarafından yoğun istek alan ve klasikleşmiş olan Bir Kadın Vardı, Resmini  Ateşe  Attım, Kader Utansın isimli eserlerin yeni versiyonlarıyla yorumlayan sanatçımız Arif Susam bu albümde usta yönetmen ve aranjör olan Osman İşmen ile çalışmıştır.

Ada stüdyolarında hazırladığımız bu albümün mix mastering ve tonmaisterliğini İhsan Apça ve Özgür Özkan Mete ikilisi üstlenmiştir.

 

Parça Listesi

 

A Yüzü

1. Ölümsüz Sevdim

2. Bir Evetle Bitti

3. Affetmem

4. Sürpriz

5. Benim Adımı Koymuş

 

B Yüzü

1. Emi

2. Bir Kadın Vardı (Yeni Versiyon)

3. Seni Bilen Biliyor

4. Resmini Ateşe Attım (Yeni Versiyon)

5. Kader Utansın (Yeni Versiyon)

6. Boş Vere Boş Vere

 

 

Disk Sayısı : 1

Medya Cinsi : PLAK

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.