Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Sezen Aksu Türkiye Şarkıları/Konser

Sezen Aksu Türkiye Şarkıları/Konser

Sezen Aksu Türkiye Şarkıları/Konser

Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8694405040086


Sezen Aksu'dan "Bir"likte Şarkılar:

Sezen Aksu tarafından Türkiye'de konuşulan farklı dillerdeki şarkıların söylendiği dostluk ve barış konserleri dizisi Şimdi DVD'de!

İstanbul, Antalya, İzmir ve Brüksel'de gerçekleştirilen konserlerden seçme şarkılar, duygusal anlar ve Sezen Aksu konserlerinin olmazsa olmazı eğlenceli dakikalardan derlenen bu barış ve dostluk konserlerinde Sezen Aksu, 174 kişilik bir koro ile Türkçe, Ermenice, Rumca ve Kürtçe dillerinde şarkılar söylüyor.

Türkiye topraklarının ortak kültürünü sunmayı hedefleyen konserler için Sezen Aksu duygularını şu sözlerle dile getiriyor:

"Asırlardır birlikte yaşıyoruz. Bu olağanüstü topraklardan yükselen bütün sesler bir arada olsun, birlikte şarkı söyleyelim istedik. Çünkü bizim gerçeğimiz bu. Çünkü herkes var olmalı... Bunca insan tek bir ağızdan şarkı söylerken ortak duyguda ve kültürde kendiliğinden buluşuyor. Bu zorla ya da planlanarak doğacak bir uyum değil. Bu kadar insanı çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek mucize gibi bir işti. Bir kez daha anladım ki evrenin kusursuz bir planlaması var ve buna müdahale etmek mümkün değil. Yani olması gereken,
ne olursa olsun oluyor..."Disk Sayısı: 2

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız