Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yolculuk

Yolculuk

Yolculuk

Grup: 4 Vokal
Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 8680275090269


Halk Şarkılarını Bir De 4 Vokal'in Yolculuk Albümünden Dinleyin

Halk şarkıları acılarımızı, sevinçlerimizi, hüzün ve coşkularımızı anlattığımız, bu coğrafyanın ortak dilidir. Yüzyıllardır kuşaktan kuşağa aktarılan bu hazine, kimi zaman bir halk şarkısı, kimi zaman bir senfoni, kimi zaman da rock parçası olarak çıkıyor önümüze. Özündeki duruluk; zamandan, kimin söylediğinden bağımsız olarak yaşatıyor türküleri.
Adı gibi 2 kadın, 2 erkekten oluşan 4 Vokal grubu Yolculuk albümünde farklı bölgelerden türkülere/halk şarkılarına aynı albümde verdiler ve bu eserlerin evrenselliğini anlatıyorlar.
Halk şarkılarını 4 ses söylerken de, doğallıklarına mümkün olduğunca sadık kalarak vokal geleneğini oluşturma amacındalar. Ve ülkemizde eksik olan vokal projelerine öncülük ediyorlar. Üstelik çok sade ve yalın alt yapılar kullanarak, eserlerin özüne hiç dokunmadan duyguları aynen aktarıyorlar.


Albüm İçeriği

1.Osman Ağa
2.Gül Pembe
3.Tutti Frutti
4.Gelevera Deresi
5.Dostum Dostum
6.Kızılcıklar Oldu mu?
7.Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme
8.Evreşe Yolları
9.Harman Dalı
10.Karanfil Oylum Oylum


Disk Sayısı: 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız