Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Yüreğim İmparator Plak

Yüreğim İmparator Plak

Yüreğim İmparator Plak

0/10 - 0 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Sanatçı: Ars Longa
  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 0889854766818

Her yaptıkları yeni çalışma heyecanla beklenen alternatif müziğin önde gelen gruplarından Ars Longa’nın Sony Music etiketiyle çıkan yeni teklisi “Yüreğim İmparator”, şimdi de plak formatıyla dinleyiciyle buluşuyor.

 

Olmazları olduran bir festival markası olan İstanbul Blue Night ve Sony Music Türkiye işbirliğiyle yaratılan, alternatif müzikle uğraşan gençleri desteklemek ve onları kitlelerle buluşturmak amacıyla hayata geçen, yepyeni müzik hareketi İstanbul Blue Night Records, müzik yolculuklarıyla ve üretimleriyle ilham veren, dinleyici kitlesini her geçen gün büyüten Ars Longa ile yoluna devam ediyor.        

 

Vokal ve gitarda Ali Sinan Çulhaoğlu, gitarda Uygar Çehreli, bas gitar ve vokalde Berat İşçioğlu, klavye ve vokalde  Tuba Gördes ve davulda Mehmet Kemal Ülkenciler’den oluşan grubun bu yeni çalışması “Yüreğim İmparator”, tüm kaçınılmaz sonların karşısında aşktan cesaret ve ilham alarak ayakta durabilmeyi ve mücadele edebilmeyi konu edinen bir başka Ars Longa şarkısı olarak müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Sözü, bestesi ve düzenlemesi Ali Sinan Çulhaoğlu imzası taşıyan şarkı, Michael Jackson’dan Nekropsi’ye, Atilla Özdemiroğlu’ndan The Beach Boys’a geniş bir yelpazedeki sanatçılara selam veriyor.

 

Mix’i Barkın Engin, mastering’i Çağlar Türkmen tarafından yapılan plak formatında bir de sürpriz yer alıyor. Şarkının yanı sıra ayrıca Umut Gökçen tarafından yapılan Yüreğim İmparator remix’i dinleyiciyle buluşuyor. 

 

 

Disk Sayısı : 1

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!