Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Call of Duty Infinite Warfare PS4

Call of Duty Infinite Warfare PS4

Call of Duty Infinite Warfare PS4

9/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Marka :

Activision

  • Bu üründe kargo bedava!..
  • ISBN: 5030917197116

Call of Duty Infinite Warfare PS4


Bağnaz bir düşmanla savaşınBüyük çapta bir savaş ile klasik bir savaş hikâyesi için hazırlanın.


Game characters
Nereye gittiysek savaş bizi takip etti


Dünyayı sarsan muharebeler

Geniş ölçekte çatışmaların, sinematik ve sürükleyici bir hikâye anlatımının öne çıktığı Call of Duty'nin askeri köklerine geri dönün. İnsanların çatışması Güneş sistemimize sıçradı ve hayatı korumak için vahşi Settlement Defence Front'a karşı sadece siz savaşabilirsiniz.


SDF'nin Dünya filosunu mahvettiği ve güçsüzleştirdiği sürpriz bir saldırı sonrasında devasa UNSA savaş gemisi Retribution'ın komuta eden Tier 1 Special Operations pilotu Yüzbaşı Reyes'in kontrol edin. Liderlik yapın ve inanılmaz ihtimallerle yüzleşin, acımasız ve kaçık bir düşmanı alt etmek size ve ekibinize bağlı.


Gezegenler arası muazzam çevrelere, yeni cephaneliğe, sıfır yer çekimi it dalaşlarına ve bir dizi yeni yeteneğe hazırlanın – bunun yanında eşli Zombi deneyimi ile heyecan verici yeni bir deneyime hazır olun.


Call of Duty Infinite Warfare PS4 Heyacan Dolu bir oyun sizi beklemekte


Game characters


 
Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Video oyunları tarihinin en beğenilen oyunlarından birine geri dönün – Call of Duty 4: Modern Warfare geri döndü, Yüksek Çözünürlükte yenilendi ve çeşitli görsel iyileştirmelere sahip.


İçinde ll Ghillied Up, Mile High Club ve Crew Expendable gibi hayranların beğenisini kazanmış görevlerde Capt. Price, Gaz ve Soap ile dünyanın çeşitli yerlerinde geçen ikonik senaryoyu yeniden yaşayın.


Ardından killstreak'lerin, XP'nin, Prestige ve özelleştirilebilir, klasik çok oyunculu modların yer aldığı Call of Duty'de oyunla özleşen çevrimiçi moddan ikonik çok oyunculu 10 haritada arkadaşlarınızla takım olun.


Call of Duty: Modern Warfare Remastered, içinde Legacy, Legacy Pro ve Call of Duty: Infinite Warfare'in Digital Deluxe sürümlerinin bulunacağı tam sürüm bir dijital indirmedir. İnternet bağlantısı gereklidir.


 


 Rave in the Redwoods


Sabotage DLC paketi
Willard Wyler’ın başyapıt olmuş korku eserinin yeni bölümünde takım kurun ve azılı zombi sürüsüyle yüzleşin ve şu dört çok oyunculu haritayla çok oyunculu aksiyonu dolu dolu yaşayın: Call of Duty: Infinite Warfare’in ilk DLC paketinde Noir, Renaissance, Neon ve Dominion bulunmaktadır.


 


 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!