Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dead Space 3 XBOX

Dead Space 3 XBOX

Dead Space 3 XBOX

Satış Dışı
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 5030930110079


Electronic Arts firmasının korku gerilim türündeki başarılı yapımı Dead Space 2'in devamı olan DEAD SPACE 3 arttırılmış gerilim ile sizi ekrana bağlayacak.


Dead Space 3 'de devam oyunu niteliğinde fakat karakterimiz ISAAC arttırılmış güçleri ile geri geliyor.

Oyunda Dead Space ilk oyunu gölgede bırakacak bir gerilim hakim olacak Gezegen'de geçen bölümlerde çevre şartları sizi daha fazla zorlayacak. Yer altı şehirlerini keşfedecek ve yan görevler alabileceksiniz. Buza dönüşmüş ve terk edilmiş kamp alanlarında korkuyu hissedeceksiniz.

Geliştirilmiş Kinesis gücü ile savaşlarda Kinesis gücünü daha etkili bir şekilde kullanacaksınız Yeni getirilen Co-Op modu ile iki kişi aynı anda mücadele verebilecek Dead Space 3'te yan görevler ile birlikte uzatılmış oynanış süresi size uzun soluklu bir korku-gerilim imkanı sunuyor....


Yorumlar 3

Fifa 15 Turnuvası

Ürünü satın almış bulunuyorum ve 31.05.2015 tarihinde D&R Kanyon Mağazasında yapılacak olan Xbox One Fifa 15 turnuvasına katılmak istiyorum.

27.05.2015

Efsane

Kendini tekrarlamaya başlayan oyunların çıktığı bir dönemde ilk oyun ilaç gibi gelmişti. Serinin devam oyunları da çok sürükleyici, takip etmekten kendinizi alıkoyamayıp yine kendinizi maceranın içinde buluyorsunuz. Uzayda yaratıklarla mücadele verdiğiniz ve korku öğeleriyle harmanlanmış atmosferi kusursuz bu oyunu sakın kaçırmayın derim. Fiyatı da çok iyi.  Ürünü az önce satın almış bulunup 27.09.2014 tarihinde gerçekleşecek olan Playstation 4 TURNUVA sına katılma talebimi de gerçekleştiriyorum.

25.09.2014

Efsane

Kendini tekrarlamaya başlayan oyunların çıktığı bir dönemde ilk oyun ilaç gibi gelmişti. Serinin devam oyunları da çok sürükleyici, takip etmekten kendinizi alıkoyamayıp yine kendinizi maceranın içinde buluyorsunuz. Uzayda yaratıklarla mücadele verdiğiniz ve korku öğeleriyle harmanlanmış atmosferi kusursuz bu oyunu sakın kaçırmayın derim. Fiyatı da çok iyi.

25.09.2014

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız