Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II

PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II

PS4 STAR WARS BATTLEFRONT II

Marka :

EA

Tükendi
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 5030941121613

Star Wars'un heyecan dolu savaşlarına bu kez İmparatorluk'un gözünden bakıyoruz. Elit Stormtrooper birliğinin komutanı olarak II. Ölüm Yıldızı'nın yok edilişinin, İmparator Palpatine'nin ve Darth Vader'in ölümünün ardından yaşananlara tanık olun. İmparator'un intikamını almak için Asilere karşı acımasız bir harekata katılın. 

 

 

 

 

 

STAR WARS BATTLEFRONT II PS4 

 

 

 

 

 

Ürün Tanıtımı

 

 

Tüm zamanların en çok satan Star Wars HD video oyun serisinden sınırsız bir Star Wars ™ aksiyon deneyimi yaşayın.

 

Elinizdeki ışın kılıcının yokedici gücü ile Starkiller üssünde dalga dalga gelen düşman akınlarına karşı mücadele edin. Yavin 4’te ormanların arasında gizlenmiş Asi üssünü, AT-ST’lerin yıkıcı ateşgücü desteği ile birlikte darmadağın edin. X-Wing ordunuzu bir araya getirin ve uzay boşluğunda devasa İlk Düzen Yıldız Destoyerine saldırın. Veya 30 yılı kapsayan duygu yüklü, sizi hikayenin içine alacak tek-kişilik senaryo modunda en yeni Star Wars kahramanı Iden -elit İmparatorluk özel kuvvetleri askeri- olarak görev yapın.

 

 

 

Temel Özellikler

 

 

Yeni Bir Kahraman, Yeni Bir Hikaye

 

 

30 yıllık bir süreci kapsayan ve STAR WARS: RETURN OF THE JEDI ile STAR WARS: THE FORCE AWAKENS arasındaki bağlantıyı kuran, duygu yüklü yeni bir STAR WARS macerasında hem karada hem uzayda çok etkili, elit bir özel kuvvet askerinin gözünden oynayın.

 

 

Tam Kadro STAR WARS Savaş Alanları

 

 

Çeşitlilikte eşsiz olan bu STAR WARS çok oyunculu evreninde, en fazla 40 oyuncu ünlü kahramanlarla, döneme özel askerlerle ve bir sürü kara ve hava araçlarıyla galaksinin dört bir köşesinde savaşabiliyor.

 

 

Galaktik Ölçekte Uzay Savaşı

 

 

Uzay savaşı, kendine has kullanış özellikleri, silahlar ve özelleştirme seçenekleriyle STAR WARS Battlefront II için baştan yaratıldı. Filonuzla birlikte asteroid alanlarından geçin, İmparatorluk Kenetlenme İstasyonlarının içinde uçun ve 24 oyunculu, 40 yapay zeka gemili it dalaşlarında efsanevi starfighter’ları kullanarak dev ana gemileri düşürün.

 

 

 

 

Birlikte Daha Zevkli

 

 

Bir arkadaşınızla koltuğa kurulup iki oyunculu bölünmüş* ekranlı çevrimdışı oyunda birlikte oynayın. Ödüller kazanın, askerlerinizi ve kahramanlarınızı özelleştirin ve geliştirmelerinizi çevrimiçi çok oyunculu savaş alanına taşıyın.

 

 

Kahramanınıza Yön Verin

 

 

O sadece ünlü bir kahraman değil, o senin kahramanın. Özelleştirilebilir karakter ilerlemesiyle yeteneklerinizi istediğiniz gibi geliştirin. Her kahramana, asker sınıfına ve starfighter’a özel yetenekleri geliştirin. Bu yetenekleri kullanarak karakterinizin temel güçlerini uyarlayın ve değiştirin; düşmanlar üzerinde ölümcül aktif etkiler, faydalı durum geliştiricileri ya da taktik destek ile Battlefront’taki düşmanlara karşı koyun.

 

 

 

*İki oyunculu co-op modu sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformalarında mevcut.

 

 

 

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!