Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Allan Massie

Allan Massie 1938'de Singapur'da doğdu. Öğrenimini Cambridge'deki Trinity College'da tamamladı.Drumtochty Castle School'da öğretmenlik ve Roma'da da İngilizce öğretmenliği yaptı. Edinburgh, Glasgow ve Strathclyde Üniversitelerinde yaratıcı yazarlık dersleri verdi. Kraliyet Edebiyat Cemiyeti'nde de akademisyenlik yaptı. İskoçya Sanat Konseyi' nin bir üyesi ve İskoçya Ulusal Müzesi'nin yöneticilerindendir.

İlk romanı Change and Decay in All Around I See 1978'de yayınlandı. Bunu 1980'de yayınlanan ve Frederick Niven Edebiyat Ödülü'ne layık görülen The Last Peacock ve 1981'de İskoçya Sanat Konseyi Kitap Ödülünü alan The Death of Men takip etti. Augustus: The Memoirs of the Emperor , Tiberius: The Memoirs of the Emperor ve Caesar isimli kitaplarından oluşan bir tarihi roman serisinin ardından, karanlık çağları konu aldığı bir üçleme yayınladı. Dünyanın Akşamı, bu üçlemenin ilk kitabıdır.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


2 ADET
Dünyanın Akşamı

Dünyanın Akşamı


Allan Massie
İnce Kapak
16,67 TL %25 12,50 TL
Kral Arthur

Kral Arthur


Allan Massie
İnce Kapak
14,81 TL %25 11,11 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız