Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Cem Şen

1968 yılında doğdu. 1981 yılında savaş sanatları eğitimi almaya başladı. 1987 yılında Zen Budizm'in Türkiye'deki temsilcisi olan İlhan Güngören ile tanıştı ve 1987-1990 yılları arasında Güngören'in asistanlığını yaptı. Bir yandan Güngören'i Zen çalışmalarında ve Tai Chi Ch'uan derslerinde destekleyen Cem Şen aynı zamanda Namık Ekin, Mustafa Aygün gibi eğitmenlerle savaş sanatları eğitimini sürdürdü.

1990 yılında ilk çeviri eseri yayınlandı. Aynı yıl çalışmalarını tümüyle Taocu çalışmalara yönlendirdi. Sırasıyla Mantak Chia, Master Wang, Master Wu, Eric Steven Yudelove gibi ustalardan eğitim alan Cem Şen aynı zamanda bu ustalardan farklı Taocu sistemleri öğretme yetkisi de aldı.

Halen ustalar ile çalışmalarını ve dünyanın farklı yerlerinde bulunan yaşayan büyük bilgelerle iletişimini ve arayışlarını sürdürmektedir. 1991 yılında Dharma Yayınları'nı ve ardından 2003 yılında bu yayınevinden ayrılarak Klan Yayınları'nı kurmuş olan Cem Şen'in içlerinde Enerjinin Dansı: T'ai Chi Ch'uan ve Dolmuşa Binme ve Dolmuştan İnme Sanatında Zen adlı kitaplarının da bulunduğu 8 kitabı ve yaklaşık 40'a yakın çeviri eseri bulunmaktadır.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


6 ADET
Dört Anahtar

Dört Anahtar


Zhi Gang Sha
İnce Kapak
34,00 TL %22 26,52 TL
Kaderin Pin Kodu

Kaderin Pin Kodu


Douglas Forbes
İnce Kapak
26,85 TL %22 20,94 TL
Nefes Kitabı

Nefes Kitabı


Cem Şen
İnce Kapak
22,22 TL %22 17,33 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız