Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Emine Beder

Emine Beder, 2 Ağustos 1960'da Niğde'de doğmuştur.

Unutulmuş ya da unutulmaya yüz tutmuş, çoğu hiç kaleme alınmamış yöre yemeklerini ve öykülerini araştırıp yazmış ve yazmaya devam etmektedir.

Türkiye çapında düzenlenen yemek ve mönü yarışmalarında birincilikler ve ödüller alan Emine Beder özel televizyonların pek çoğunda, bazı radyo kanallarında, yemek programları, yemek yarışmalarında jürilik yapmaktadır. Bazı gazetelerin yemek köşelerini hazırlamakta, yemek dergilerinde de danışmanlık yapmaktadır.

Çevreciliği ve mütevazılığı yaşam tarzı olarak benimseyen Emine Beder, bazı hayır cemiyetlerinde gönüllü olarak yemek eğitimi ve seminerlerde vermektedir.

İnkılap Kitabevi'nden çıkmış 8 ciltlik eseri bulunan Emine Beder'in 6 ciltlik yeni kitapları hazırlık aşamasındadır. Yeni kitapların içeriği çalışan ve yoğun kadınlar için 'Pratik Yemekler' üzerine olacaktır.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


5 ADET
Çay Saati

Çay Saati


Emine Beder
İnce Kapak
57,00 TL %25 42,75 TL
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.