Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


İlhan Uçkan

İlhan Uçkan Kimdir?

Köşe Yazarı, Yazar, Türkiye'nin İlk ve Tek İlişki Danışmanı, Oynayaninsan Danışmanlık Kurucusu.

İlhan Uçkan, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nü bitirdi. Daha mezun olmadan ilk kişisel sergisini açtı.

Çeşitli resim ve enstalasyon sergi faaliyetlerini sürdürürken, Express, Kadınca, Esquire, Max, Domus M, Boxer, gibi dergilerde yazarlık, köşe yazarlığı, editörlük, koordinatörlük görevlerinde bulundu ve bazı radyolarda program hazırladı.

Resimde 'optik oyunlara' olan ilgisi giderek 'hayatın içindeki oyun' kavramına, özellikle de 'cinsler arası oyunlara' doğru yönelen Uçkan, 'oyun teorisi'ni cinsler arası ilişkilere uyarladı.

Bir 'oyun alanı' olarak değerlendirdiği ilişkiler için strateji ve taktikler geliştirdiği kitapları yüz binlerce satan Uçkan, Türkiye'nin en tanınmış kadın - erkek ilişkileri uzmanı olarak biliniyor.

2006'da Türkiye'nin ilk ilişki danışmanlık şirketi olan Oynayaninsan Danışmanlık'ı Nişantaşı'nda kurdu.

Kırmızı Günler isimli hafta içi her gün canlı yayımlanan TV programını Kanal 1'de yaptı.

Kasım 2007'de ile Show Tv'de yayımlanan Uçankuş magazin programında devamlı yorumculardan biri olarak yer alan Uçkan, 2003'ten 2009'a kadar Milliyet gazetesinde Bilirkişi Raporu isimli köşesinde yazdı.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları

1 ADET
Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü


İlhan Uçkan
İnce Kapak
20,00 TL %37 12,60 TL
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.