Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kadriye Altınbaşak

Kadriye Altınbaşak Kimdir?

Evli ve iki kız çocuğu annesi olan Kadriye Altınbaşak, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun olmuştur. Kendisi, ilk çocuğunun yaşamış olduğu alerjik bir durum yüzünden hem kendi çocuğuna hem de kendisi gibi sorunlar yaşayan annelere, “Yalnız değilsiniz.” demek adına, açtığı “@mutfakta_bebek_var” isimli sosyal medya hesabıyla sesini tüm annelere duyurmuştur. Sayfasında her biri kendi alanında uzman olan onlarca doktorla birlikte çalışarak ek gıda tarifleri veren bir fenomen haline gelmiştir.

Ancak tüm bunlarla yetinmeyen yazarımız, bu meyanda “Oyun terapisi, çocuk resimleri analizi, masal terapisi ve zekâ oyunları eğitimi…” gibi birçok konuda eğitimler almış ve yaptığı seminerlerle de yüz binlerce insana ulaşmayı başarmıştır.  Öte yandan “Dünya Mutfağı” konusunda aldığı eğitimlerle de kendini iyice geliştiren Kadriye Altınbaşak, 2018 – 2019 yılında ulusal bir televizyon kanalında bir sezon program yapmıştır. Hâlihazırda kendi alanıyla alakalı çok sayıda makalesi de bulunan yazarımız, birçok gazete ve dergide de köşe yazmaya Türkiye’nin hemen hemen her ilinde seminerler vermeye devam etmektedir.

Yazmış olduğu “Ne Bileyim Seviyo Sandım” isimli bu ilk eseriyle sayfasındaki takipçilerini ve yayınevimizi heyecanlandıran Altınbaşak, edebiyat dünyasına böylece adım atmıştır.

 

 

Eserleri ve Katkıda Bulundukları

1 ADET
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.