Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


M. Barış Muslu

M. Barış Muslu 1975 yılında doğdu. Tarsus Amerikan Koleji'nde lise eğitimini sürdürürken gittiği ABD'de 2 senede liseyi, 3 senede Michigan Tech Üniversitesi'ni bitirdi. 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye'ye döndü. Koç Üniversitesi'nde İşletme mastırını tamamladı. 2001 yılında kendi şirketini kurarak Türkiye'de yüz binlerce insanın kullandığı teknoloji servislerinin yaratıcısı oldu.

1994 yılından başlayarak, beynin işleyişi ve ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapan Muslu, dünyanın pek çok yerinde konuyla ilgili eğitimlere katılmıştır. Araştırma ve eğitim çalışmalarını bir araya getirerek, bir çok metodun beraber çok daha etkili bir şekilde kullanımını sağlayan NeuroFormat® sistemini geliştirdi. Çalışmalarına yaşam koçu ve danışman olarak devam etmektedir.

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


4 ADET
Beynine Format At

Beynine Format At


M. Barış Muslu
İnce Kapak
34,00 TL %30 23,80 TL
Yıka Beynini

Yıka Beynini


M. Barış Muslu
İnce Kapak
35,00 TL %22 27,30 TL
Neuro Aşk

Neuro Aşk


M. Barış Muslu
İnce Kapak
34,00 TL %22 26,52 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız