Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Selahattin Yaylamaz

1969 yılında Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimlerini Osmaniye'de tamamladı. 1990 yılında Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesini bitirdi. Harvard Üniversitesi ve Helsinki Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Pasi Sahlberg'ten; "Lider Eğitimci", "Eğitimde Yeni Paradigmalar", "Temel Eğitim Felsefesi" ve "Beynin Öğrenme Stratejileri" alanlarında eğitimler aldı.

Batı Avrupa ülkelinden Almanya, Hollanda ve Belçika'da uzun süren eğitim ve seminer çalışmaları yaptı. Avrupa’nın eğitim sistemini, anasınıfından üniversiteye kadar yerinde inceleme fırsatı buldu. Dünya'nın en seçkin üniversitelerinden birisi olan Hollanda Erasmus Üniversitesinde konferans verdi.

1998 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında profesyonel danışmanlık yapıyor, eğitimler veriyor, seminer ve konferanslar düzenliyor.

2011 yılında Dünya Hızlı Okuma Rekortmeni Yetiştirdi. Bir ABD vatandaşına ait olan "Dünya Hızlı Okuma Rekorunu" Türkiye'ye taşıdı.

Okuma Zekâsı, kadın erkek ilişkileri, evlilik, iletişim, zihinsel gelişim konularındaki çalışmaları büyük ilgi görmektedir. Ayrıca yazarın, parapsikoloji ve spritüel alanda yaptığı çalışmalar da ilgiyle takip edilmektedir. Diğer yandan çocuk eğitimi, anne baba eğitimi ve öğretmen eğitimleri de yazarın keyifle ve başarıyla yürüttüğü çalışmalardan sadece bazılarıdır.

İstanbul başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışına yönelik eğitim, seminer ve konferans çalışmalarına devam etmektedir.

Evli ve üç çocuk babası olan yazar, İstanbul’da yaşıyor.

Yayımlanmış Eserleri

1- Okuma Zekası (RIQ)Hayat Yayınları
2- Aile TerapisiHayat Yayınları
3- Eş Frekans YasasıHayat Yayınları
4- Metalik Kadınlar Kadife ErkeklerHayat Yayınları
5- Çocuklar Parka Anneler OkulaHayat Yayınları
6- Kadın Mutluysa Herkes MutludurHayat Yayınları

Eserleri ve Katkıda Bulundukları


6 ADET
Aile Terapisi

Aile Terapisi


Selahattin...
İnce Kapak
30,00 TL %25 22,50 TL
Okuma Zekası

Okuma Zekası


Selahattin...
İnce Kapak
20,00 TL %25 15,00 TL
x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız