Alışveriş Kredisi

D&R’da Alışveriş Kredisi ile Ödeme Kolaylığı!

Alışverişinizi kart limitinizi doldurmadan ve 36 aya varan vade seçeneklerinden faydalanarak Alışveriş Kredisi ile güvenle yapabilirsiniz. Başvuru için tek yapmanız gereken sepetinizi oluşturup, ödeme sayfasında Alışveriş Kredisi’ni seçip sipariş verme işleminize devam etmeniz. Üstelik sigorta masrafı ve dosya masrafı da ödemeden!

Anlaşmalı Bankalar

Alışveriş kredisinden mevcut Garanti BBVA müşterileri yararlanabilir. D&R’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini Alışveriş Kredisi ile 36 aya varan vade seçenekleriyle yapabilirsiniz. Garanti Alışveriş Kredisi’nden yararlanabilmek için sepet tutarınız en az 500 TL, en fazla 80.000 TL olmalıdır.

Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sepet tutarı kadar kredi anında D&R’a aktarılır. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka kredi başvurunuzu onayladıktan sonra tekrar D&R sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Alışveriş Kredisi Nasıl Kullanılır ?

Sepet Oluşturma

Ürünlerinizi sepete ekleyin.

Banka sayfasına yönlendirilme

Sipariş Özet sayfasında “Siparişi Onayla” butonuna tıkladıktan sonra bankanın sayfasına yönlendirileceksiniz.

Ödeme yöntemi seçimi

Ödeme sayfasında Alışveriş Kredisi ödeme seçeneğini seçin ve “Devam Et” butonuna tıklayın.

Başvuru Tamamlama

Banka üzerinden giriş yapın ve başvuru için gerekli bilgileri eksizsiz doldurun. Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra D&R’a geri yönlendirilerek siparişinizi tamamlamış olacaksınız. Kredi başvurunuz banka tarafından uygun bulunduğu takdirde anında onaylanır. Siparişleriniz en kısa sürede ulaştırılmak üzere hazırlanmaya başlar..

Alışveriş Kredisi Kullanım Koşulları

 • Garanti BBVA alışveriş kredisi için sepet tutarınız en az 500 TL, en fazla 80.000 TL olmalıdır.
 • Kredide sigorta ve dosya masrafı bulunmamaktadır.
 • Vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6 ay ile sınırlıdır. 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında vade 12 ay, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır.
 • Sepetinizde farklı ürünler olabilir. Fakat bu durumda taksit sayısı, minimum taksit sayısına sahip ürün tarafından belirlenir. Örneğin; Sepetinizde 10.000 TL değerinde cep telefonu ve 5.000 TL değerinde tablet ürünü varsa, alışveriş kredinizi maksimum 6 ay taksitlendirebilirsiniz. Çünkü tablet ürünü için verilebilen maksimum taksit sayısı 6’dır.
 • Kredi başvurusunda girilecek minimum kredi miktarı satın alınacak sipariş tutarı kadar olmalıdır.
 • Sepetinizde bir elektronik ürün ve elektronik ürüne bağlı olarak sigorta ürünü eklediyseniz alışveriş kredisi ile ödeme yapılamamaktadır. Sigorta ürününü sepetten çıkararak alışveriş kredisi ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.
 • Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup D&R’ın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır.
 • Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir.
 • Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir.
 • Tüm taksitlerde vade farkı alınmaktadır. Dönemsel kampanyalara göre bazı vadelerde farklılıklar yapılabilir.
 • Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir.
 • Kredi başvurunuzun değerlendirilmesi ve onay kararı bankanıza aittir. Kredi başvurunuz onaylanmadıysa siparişiniz oluşturulamaz, detaylı bilgi için ilgili banka ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Kurumsal fatura talep edilmesi durumunda alışveriş kredisi ile ödeme yapılamamaktadır.
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.