babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019
babalar günü 2019

Babalar Günü Hediyeleri

Özel günler arasında en çok önem verilenlerinden biri de Babalar Günü’dür. İlk kez 1910 yılında kutlanan Babalar Günü, annesini kaybettikten sonra altı çocuğunu tek başına büyüten, savaş gazisi bir babasının anısına Sonora Smart Dodd'un çabalarıyla düzenlenir. Zamanla gelenekselleşen ve tüm dünyada kutlanmaya başlanan bu özel tarih, babalar ve çocukların birlikte geçireceği keyifli bir güne dönüşür. Devamını Oku

Babalar Günü Hediyeleri Nasıl Seçilir?

Dünyanın birçok ülkesinde Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanan Babalar Günü, sizi yetiştirmek için hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan babanıza sevginizi hissettirmek için iyi bir fırsat sunar. Yaşınız ne olursa olsun her an desteğini hissettiğiniz, hayatınızdaki en önemli insanlardan biri olan babanıza güzel ve anlamlı bir hediye seçmek keyifli bir telaş yaratabilir.

Babalar Günü için hediye seçerken duygusal olduğu kadar kullanışlı olmasına da özen göstermek gerekir. Baba sevgisinin kutlandığı bu özel günde sadece babanıza değil amcanıza, dayınıza, dedenize ya da eşinize alacağınız özel bir hediye ile onu mutlu edecek güzel bir sürpriz yapmanızı sağlar. Hediyenize karar vermeden önce alacağınız kişinin kişisel zevklerini ve tercihlerini göz önünde bulundurmanız gerekir.

Babalar gününde hediye alacağınız kişinin sosyal aktivitelerine dikkat etmek doğru hediyeyi seçmek için önemlidir. Hediye alacağınız kişinin sinemaya gitmekten, müzik dinlemekten ve kitap okumaktan mı hoşlandığı ya da spor ve doğa aktivitelerini mi tercih ettiğini bilmek alışverişinize yön verir. Teknolojiden hoşlanan, modern babalar için genellikle bilgisayar ve konsol oyunları vazgeçilmezler arasındadır. Babalar gününe özel olarak yapılan alışverişlerde hediye alacağınız kişinin karakterine ve hobilerine uygun seçimler yapmak doğru karar verilmesini sağlar.

En Özel Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir?

En özel hediyeler içerisinde sevgiyi ve duygusal değerleri bir arada bulunduran hediyelerdir. Babalar gününde babanıza sevdiği bir yazarın, kütüphanesinde yer almayan bir kitabını hediye ederek onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterebilirsiniz. Daha sıra dışı ve modern bir sürpriz için ona e-kitap okuma cihazı alarak okumak istediği tüm kitapları yanında taşımasını sağlayabilirsiniz. Müzik dinlemekten hoşlanan bir babaya alınan güzel bir pikap, iyi bir hoparlör ya da sevdiği şarkıları dilediği yerde mükemmel ses kalitesiyle dinlemesini sağlayacak iyi bir kulaklık son derece keyifli bir hediye olabilir.

Sinema sever bir baba için sevdiği filmleri evinin huzurunda, kolayca izlemesini sağlayacak bir projeksiyon cihazı ve ya ev sinema sistemi mükemmel bir hediye olacaktır. En sevdiği filmlerden oluşan bir DVD serisi hazırlayarak ona özel bir hediye seti de oluşturabilirsiniz.

Açık hava sporlarından hoşlanan daha aktif babalar için iyi bir termos ya da gece görüş gözlüğü gibi teknik ve farklı seçenekler tercih edilebilir. Maceradan hoşlanan ve sık yolculuğa çıkan babalara alacağınız dayanıklı bir seyahat ya da sırt çantası ise pratik ve düşünceli bir hediyedir.

Babalar günü hediye seçenekleri arasında teknoloji düşkünü babaları mutlu eden bir çok seçenek bulunur. Bu hediyelerden en çok tercih edilenlerinden biri kuşkusuz ki oyun konsolları ve aksesuarlarıdır. Babanız fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsa ona farklı özellikleri içerisinde barındıran bir dijital fotoğraf makinesi hediye edebilirsiniz. Eğer babanız ya da eşiniz hem fotoğraf ve video çekmekten hoşlanıyor hem de teknolojik aletlerle ilgilenmeyi seviyorsa ona fotoğraf çekme özelliği bulunan bir dron alarak kalbini kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Araba, gemi, uçak ve helikopter modellerine ilgi duyan babalar için, belirli ölçeklerle aslının birebir kopyası olarak üretilen maketler doğru seçeneklerdir. Meraklılarının uzun yıllar sürdürdüğü bu uğraşı, babanızın bir ömür boyu devam edeceği yeni hobisi olabilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.