CN_BKMEnPara

D&R’da 25 TL indirim fırsatı!

 

D&R’da BKM Express üzerinden Encard’ıyla 50 TL veya üzeri alışveriş yapan ilk 10,000 Enparalı’ya 25 TL indirim!

Şubat ayı boyunca www.dr.com.tr’de BKM Express üzerinden Encard’ınızı seçerek 50 TL veya üzeri alışveriş yapan ilk 10,000 kişiden biri olun, 7 Mart’ta 25 TL iade alın.

 

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

Kampanyadan yararlanabilmek için

 •          Enpara.com müşterisi olmanız,
 •          Encard’ınızın BKM Ekspress’e tanımlı olması ve
 •          Şubat ayı içinde www.dr.com.tr’de ödeme adımında BKM Express’i seçerek Encard’la 50 TL veya üzeri alışveriş yapan ilk 10,000 kişiden biri olmanız gerekir.

 

Encard’ınızı BKM Express’e nasıl tanımlayacağınızı öğrenmek için tıklayın.

 

Nelere dikkat etmelisiniz?

 •          Kampanya 1-29 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılan alışverişler için geçerlidir.
 •          Kampanya sadece www.dr.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. D&R’ın fiziksel mağazalarında yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 •          Kampanya sadece www.dr.com.tr üzerinden tek seferde yapılan 50 TL ve üzeri ilk alışveriş için geçerlidir. 50 TL altında yapılan alışverişlerin toplamı 50 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Aynı Encard’la 50 TL veya üzeri birden fazla alışveriş yapılması halinde sadece ilk alışveriş için 25 TL iade yapılır. Kampanya boyunca bir müşteri en fazla 25 TL iade kazanabilir.
 •          Kampanya sadece ödeme adımında BKM Express seçilerek ve BKM Express’e kayıtlı kartlar arasından Encard seçilerek yapılan harcamalar için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri (ör: PayPal, EFT, havale) ile yapılan alışverişler ve BKM Express seçilmeden direkt Encard’la yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 •          Kampanya ilk 10,000 adet alışveriş ile sınırlıdır. 10,000 adet alışveriş sınırına 29 Şubat’tan önce ulaşılması durumunda, tüm Enpara.com müşterilerine kampanyanın sona erdiğine dair bir SMS yollanır ve ardından kampanya sonlandırılır. Kampanyanın sonlandırıldığına dair SMS atıldıktan sonra yapılan alışverişler kampanyaya dahil edilmez. Kampanya kapsamında yapılan güncel toplam alışveriş adedi ve kampanyanın devam edip etmediği bilgisi her gün bu sayfada (yukarıdaki bölümde) ilan edilir.  
 •          Kampanya kapsamında kazanılan iadeler toplu olarak 7 Mart 2016 tarihinde Enpara.com Vadesiz TL hesaplarına yatırılır ve iade kazanan müşteriler aynı gün atılan bir SMS ile bilgilendirilir.
 •          Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0 (212) 478 0777 numaralı D&R Çağrı Merkezi’ne iletebilirsiniz.
 • Enpara.com öncesinde bilgi vermek kaydıyla kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

 

Detaylı Bilgi için:  http://www.finansbank.enpara.com/kampanyalar/bkmKampanya.aspx 

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.