D&R ve Disney ile Evde Sinema Keyfi!  1. 15 Temmuz – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında D&R mağazalarından veya www.dr.com.tr’den herhangi bir Disney, Disney/Pixar, Marvel veya Star Wars DVD’si satın al.
  2. disneyleevdesinemakeyfi.com adresine tıkla.
  3. “Katıl” sayfasına tıkla ve en sevdiğin Disney karakterinin kim olduğunu ve sebebini bize bir yazıyla anlat (“Katılım”).
  4. “Katıl” sayfasındaki katılım formunu doldur.

      *Formu doldururken mağazalar için: D&R’dan aldığın DVD’nin yazarkasa fişindeki “Tarih”, “Fiş numarası” “Mağaza” bilgilerini       girmeyi ve yazarkasa fişini saklamayı unutma.

      *www.dr.com.tr’den satın alımlar için sipariş tarihi, W ile başlayan sipariş no, D&R WEB olarak mağaza adını yazmayı unutma. İptal edilen siparişler yarışma dışıdır.

  1. Jürinin yapacağı değerlendirme sonucu Disney kahramanını en iyi anlatanlardan 1 kişi X-Box One, 3 kişi Disney Infinity Star Wars oyunu, 50 kişi Disney/Pixar’dan Finding Dory filmi sinema bileti, 50 kişi de Disney, Marvel veya Star Wars DVD’si kazanacaktır. (Kazanılan sinema biletleri tek kişiliktir. Disney ve YeniFilm’in ödülleri değiştirme ve güncelleme hakkı saklıdır.)

25 Ağustos 2016 tarihinde disneyleevdesinemakeyfi.com sitesinde kazananlar anons edilecektir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.