Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Kayıp Sicil
Kayıp Sicil

Kayıp Sicil

7/10 - 82 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi : Kırmızı Kedi
  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 2789786007349 | Format : Epub

Kayıp Sicil E-Kitap Açıklaması


Tarih: 27 Aralık 2012.
İki yıl sonra evimde uyandım sabaha. Kütüphaneye girdim; polisler darmadağın etmişti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yazılmış kitapları bir araya getiriyordum; kitaplar tamamdı; ama ayrıca bir defter ile bir dosya olacaktı.

Aradım… Aradım…
Yok… Bulamadım.
İyi biliyorum, dosyanın üzerine "Erdoğan'ın Sicili" yazmıştım. Bulmalıydım; benim için çok önemliydi; bunca yılın emeği vardı. Gözüm gibi koruyordum. Evin her yerine baktım. Bulamadım. Dosya ve defter kayıptı…

Sonra anladım; dosyayı ve o defteri evden biri/birileri çaldı!
Peki…
Hırsız kimdi... Niye çalmıştı?
Bilgileri- belgeleri ileride Erdoğan'a karşı kullanmak için alıp götürdüler dosyayı. 17 Aralık Operasyonu başlayınca, bekledim; "bakalım bizim dosya ve defterden de bilgiler ortaya serilecek mi" diye! Cemaat/paralel yapı, o bilgileri Cumhurbaşkanlığı seçiminde mi kullanacaktı? "Çıkmasını hiç bekleme, otur yaz" dedim. "Kayıp Sicil/ Erdoğan'ın Çalınan Dosyası" kitabı böyle ortaya çıktı.
(Tanıtım Bülteninden)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 412

Baskı Yılı: 2016


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 384

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: Kırmızı Kedi

Yorumlar 10
TÜM YORUMLARI GÖSTER
Okunası

  Belki parça parça okuyup unuttuğumuz konular detayları ve bir biriyle bağlantılı olarak verilmiş. Tabii ki uzun araştırmaların ürünü. Ben ilgiyle okudum.

26.02.2021

Okunacak kitap

Günlük makalelerinde çoğu anlattıklarını okumuşuzdur belki. Ama kitaptaki kadar detaylı değil. Diğer kitapları gibi ciddi araştırma ve belgelere dayalı bilgiler.

22.02.2021

Güzel

Nefessiz okudum, tam bir araştırma kitabı.

01.01.2015

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.