Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


“Yayın Kolektifi” Seçkisi

“Yayın Kolektifi” Seçkisi

“Yayın Kolektifi” Seçkisi

  • Satın aldığım e-kitaplarımı nasıl okurum?
  • Dili : Türkçe | Barkod : 9780987797360 | Format : Epub

2012 yılının başı hem Propaganda Yayınları’nın hem de Yayın Kolektifi’nin birinci yaş günü. Propaganda Yayınları, ocak 2011’de politik bir e-kitap yayıncısı olarak yayın hayatına başladı ve ilk kitabını (Vicdani Ret Açıklamaları Almanağı) 2011 yılıın mart ayında yayınladı. Yayın Kolektifi de, yayınevleri-üstü bir kolektif olarak bir kaç yayıneviyle işbirliğine giderek, geçtiğimiz sene zarfında yedi kitabın yayınlanmasını sağladı. Bu seçkiyle, hem Propaganda Yayınları’nın hem de Yayın Kolektifi’nin birinci yıldönümünü kutluyor ve yarattıkları ivmeyi güçlendirmeye çalışıyoruz.

Bu seçkide, Yayın Kolektifi’nin desteğiyle yayınlanmış olan Türler ve Cinsler (Can Başkent), Komün Bilgeliği (Sedat Eroğlu), Efendisiz Demokrasi (Ali Rıza Gelirli), Yitik (Ali Murat İrat), İmlasız Bahçe Şiirleri (Nesrin Kültür Kiraz), Halk Silahlanınca (Abel Paz, Çeviri: Gün Zileli) ve Peşime Verdi (Hülya Tarman) kitaplarından aldığımız bölümleri okuyacaksınız. Amacımız, bu seçkilerin verdiği ilhamla, kitapların okunurluğunu ve bilinirliğini artırabilmek.


x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız