Kampanya Detayları 

Kampanya 30 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya dahilinde tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL D&R Bonus kazanımı olacaktır.

Bonus kazanımı tüm alışverişlerde olacaktır.

Kazanılan bonuslar elektronik, yazılım, ön ödemeli kartlar, dergi ve elektronik aksesuarlarında kullanılmaz.

Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.

Kampanyadan kazanılan Bonus 12 Haziran 2019 tarihine kadar D&R mağazalarında ve  www.dr.com.tr internet sitesinde geçerlidir. D&R bonuslar bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir

Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Bonus Genç (sms ile), Bonus Flexi (sms ile), Bonus Amex, Paracard katılabilmektedir.

Ticari kart kullanımları, Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus,Teb Bonus,Şekerbank Bonus,ING Bank Bonus,Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card,  Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabank Bonus, Teb Bonus Business, Deniz Bonus Business, sanal ve kontör kartlar kampanya haricindedir.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç müşterilerinin D&R Bonus kampanyasına katılması için harcama işleminden önce EVET D&R yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340’a SMS göndermeleri gerekmektedir.

Flexi kartların kampanyaya katılımı için uygulanan ücretler ve kampanya detayları flexi internet sitesinde bulunmaktadır. 

Ek kartlar kampanyaya dahildir.

Kampanya D&R mağazalarında ve www.dr.com.tr adresinde geçerlidir.

Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.


x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.