Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


ekim Fuar 2018

* Gösterilen indirim oranları, kampanya kapsamına dahil olan en yüksek indirim oranlarıdır.
* dr.com.tr, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

D&R Online Kitap Fuarı

Bu sene 5.’si düzenlenen dr.com.tr Kitap Fuarı, “Düşsel Yolculuk” temasıyla 1 Ekim – 9 Kasım tarihleri arasında gerçekleşiyor. Okuyucularına kavuşmayı bekleyen 150.000’i aşkın kitap, %60’a varan indirim fırsatıyla online fuardaki yerini aldı bile. Şimdiden uyaralım; farklı türdeki binlerce yerli ve yabancı eserin arasında keyifle gezerken zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsiniz.Devamını Oku

D&R’ın online fuarı süresince en sevdiğiniz yazarların kitaplarına uygun fiyatlarla sahip olabilir, “kitaplığımda mutlaka olmalı!” dediğiniz klasikleri ya da ödüllü kitapları kendinize hediye etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

İmzalı Kitaplar dr.com.tr’de Sizi Bekliyor

dr.com.tr’nin edebiyat tutkunlarını düşsel bir yolculuğa çıkaracağı fuar süresince Ahmet Ümit, Akilah Azra Kohen, Hasan Ali Toptaş, İlber Ortaylı, İpek Ongun gibi ünlü yazarların kaleminden çıkan eserleri imzalı olarak almak da mümkün olacak. Yazın dünyasının en çok okunan yazarlarının farklı türdeki eserleri arasından imzalı bir kopyaya sahip olmayı kim istemez ki! İster kendiniz ister de sevdikleriniz için edinebileceğiniz kitapların sınırlı sayıda olduğunu ve elinizi çabuk tutmanın önemli olduğunu da hatırlatmakta fayda var.

Farklı Listelerde Yüzlerce Kitap Tavsiyesi

5. D&R Online Kitap Fuarı’nda elbette kararsızlar için de tavsiyeler var. Bu sene hangi kitaplara yöneleceğinden emin olmayanlar için birbirinden farklı kitap listeleri yol gösterici olmaya hazır. Dünya Klasikleri, Yeni Çıkanlar, Ödüllü Kitaplar, Yayınevi Özel Dizileri ve Yabancı Kitaplar gibi farklı listelerde bulunan yüzlerce kitap tavsiyesi sayesinde zevkle okuyacağınız kitaplarınıza kavuşabilir; kitaplığınızı roman, öykü, şiir, çizgi roman gibi birbirinden farklı türlerle doldurmanın keyfini yaşayabilirsiniz.