Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Bebeğinizle Birlikte Uyumak

Bebeğinizle Birlikte Uyumak

Bebeğinizle Birlikte Uyumak

Ebeveynler İçin Çocukla Birlikte Güvenli Uyuma Rehberi

7/10 - 3 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Gün Yayıncılık

Standart Teslimat
28 - 04 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
  • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
  • Barkod: 9786054540228


İnsanın bebeğiyle birlikte uyuması, hemen hemen tüm çağlarda neredeyse bütün kültürlerde vardır. Ancak bizim modern dünyamızda bu uygulama, aklımıza takılan sorularla ve suçluluk hissiyle doludur.
Bebeğinizle Birlikte Uyumak'ta birlikte uyuma konusunda dünyaca tanınan James J. McKenna, birlikte uyumanın her türüne karşı çıkan tavsiyelerin neden hem geçerli bilimsel temellere dayanmadıklarını hem de ahlaki açıdan tehlikeli ve yanlış olduklarını açıklamaktadır. Aynı yatak paylaşılsın veya paylaşılmasın, okura güvenli şekilde birlikte uyumanın çeşitli yollarını gösteren bu kitap, birlikte uyumanın olası bilimsel yararlarına dair güncel bilgileri veriyor. Tehlikeleri ve riskleri en aza indirmeyle ilgili bölümlerle tamamlanan kitap bebeğinizle neden ve nasıl birlikte uyuyacağınızı detaylı bir şekilde açıklıyor.

James J. McKenna Ph.D. Edmund P.Joyce C.S.C. Antropoloji Kürsü Başkanıdır ve Notre Dame Üniversitesi Anne-Bebek Uyku Davranışları Laboratuvarı'nı yönetmektedir. SIDS ve yatak paylaşımı güvenliğiyle bağlantılı olarak emzirme konularında lider bir otorite sıfatıyla dünyanın dört bir yanında tıp, ebeveynlik ve politika konferanslarının aranan konuşmacısıdır.

"Bebeğinizle birlikte uyumak ebeveynliğin en tadına doyulmaz deneyimlerinden biridir ve Dr. McKenna'nın özenle araştırılmış dikkatli tavsiyeleri, efsaneleri o harikulade gerçekten ayırıyor."
Dr. Harvey Karp (Mahallenin En Mutlu Yumurcağı kitabı yazarı)

"...annelerle ve bebeklerle ilgilenen herkes için okunması zorunlu olmalı!"
Dr. Peter J. Fleming (Ph.D.)

İster ara sıra, ister her gece olsun, yeter ki güvenli olsun...
"Birlikte uyuma konusunda dünya otoritesinden güvenilir tavsiyeler!"
Dr. William Sears (Doğal Ebeveynlik, AZ Bebek Bakımı kitapları yazarı)


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 184

Baskı Yılı: 2012


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 161

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Gün Yayıncılık

İlk Baskı Yılı : 2012

Dil : Türkçe

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.