Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


DOM - Dinamik Doğadaki Oluşum Mekanizması

DOM - Dinamik Doğadaki Oluşum Mekanizması

DOM - Dinamik Doğadaki Oluşum Mekanizması

Yazar: İsmet Gedik
Stokta Yok
  • Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • Barkod: 9786051286754


İnsan Olmanın Sorumluluğu Doğada her şey sürekli değiştiği için, insanı oluşturan hücreler de insan beynini, "çevrende neler olup-bitiyor, bunları araştır da, ona göre işlem yapılsın" mantığıyla, muazzam senaryolar üretecek şekilde oluşturmuşlardır. Oluşturlacak senaryoların çevre koşullarına uygun olması ve insan(lığ)ın sorunlarını çözebilmesi şart ve gereklidir.

Sorunlarımızın çözümünü içermeyen senaryoların hiçbir anlamı yoktur. Bu kitapta, insanlığın tüm sorunlarının "statik sistemli" hayat görüşünden kaynaklandığı ıspatlanmış ve dinamik oluşum mekanizması (DOM) görüşüyle tüm sorunların ortadan kalkacağı gösterilmiştir. Değerli okuyucu, insan olmanızın sorumluluğu size, insan(lığ)ın sorunlarını çözen bir esere değer vermenizi gerektirmektedir.

Doğada her şey sürekli değiştiği için, insanı oluşturan hücreler de insan beynini, "çevrende neler olup-bitiyor, bunları araştır da, ona göre işlem yapılsın" mantığıyla, muazzam senaryolar üretecek şekilde oluşturmuşlardır. Yorumlama, hayal kurma + çeşitli senaryolar üretme yeteneğidir. Biz insanların kuracağı senaryolar, toplumsal sistemimizin nasıl oluşturulacağı konusunda olmalıdır, çünkü bedenimizin sorunlarının çözümü hücrelerimizin görev alanına düşer.

İnsanlar da yüzlerce yıldır çeşitli senaryolar üretmişler, on-binlerce kitap yazmışlardır. Ama bu kitaplardan hiç biri insanlığın tüm toplumsal sorunlarını ortadan kaldıracak bir formül ortaya koyamamıştır, çünkü hiçbiri dinamik-sistemli bir bakışla hayata bakamamıştır. Kitap almayı düşünüyorsanız, hangi kitabı almanız gererktiği konusunda bir kere daha düşünün ve işe-yaramayanları değil, işe-yarayanı tercih edin.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 350

Baskı Yılı: 2014


Dili: Türkçe
Yayınevi: İkinci Adam Yayınları

Sayfa Sayısı : 350

İlk Baskı Yılı : 2014

Dil : Türkçe

;

Yorumlar 0

Henüz yorum yapılmadı!

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız