Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Dönüşüm Tarotu

Dönüşüm Tarotu

Dönüşüm Tarotu

9/10 - 5 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yazar: Osho
Yayınevi :

Butik

Standart Teslimat
03 - 09 Aralık
* 100 TL üzeri bedava!
 • 100 TL üstü standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!
 • Barkod: 9786055154271


Yüzyıllar boyunca mistikler ve bilgeler hayatın en derin sırlarını daha kolay hatırlamamıza ve düşünmemize yardım etmenin bir yolu olarak hikayeleri kullandılar. Osho bizim çağımızın, eski çağ hikayelerinin zamandışı bilgeliğini, bize çağdaş yaşamın gerçekliklerine dair anlık ve pratik içgörüler verecek şekilde 21. yüzyıla uyarlama konusunda sıra dışı hünere sahip usta bir hikaye anlatıcısıdır. 60 kartlık destenin amacı kehanet ya da geleceği tahmin etmek değildir; bu deste bizi günlük yaşamımızın her alanında dönüşüm ve yenilenmenin gizli potansiyeline yönlendirir. Her gün bir kart seçin ve üzerine düşünmek için bir konu olarak ona karşılık gelen hikayeyi okuyun. Bir ilişkinin dinamiklerini keşfetmek ya da belirli bir soruya dair içgörü kazanmak için basit bir kart dizilimi de kullanabilirsiniz.


Osho Dönüşüm Tarotu, Zen, Budizm, Sufizm, Tantra, Tao, Hıristiyanlık ve Yahudi mistisizmi gibi dünyanın en büyük bilgelik geleneklerinden hikâyeler ve kıssalar içerir. Bu kitap ve hikâyeleri simgeleyen 60 güzel kart, okurun anlamlarını daha iyi kavramasına yardımcı olmaktadır.
Örneklerden bazıları:

 • Merhamet - İsa tapınaktaki tüccarların tezgâhlarını devirir ve bize gerçek merhametin niteliklerini öğretir.

 • Asla Ölmeyen Şey - Buda'nın hayatından az bilinen bir hikâye ve yaslı bir annenin ölen çocuğunu hayata geri döndürme ricasına verdiği yanıt.

 • Taklit - kendi eşsiz bireyselliğimizi geliştirmenin önemine dair uzlaşmacı olmayan bir Zen kıssası.

 • Yapmak - Bir Sufi hikâyesi şöyle tavsiye eder: "Tanrı'ya güven... Ama önce deveni bağla." • Bu kitap bir dizi basit kart okuması için öneriler verirken Osho'nun
  içgörüleri okura anlayış ve dönüşümün yeni boyutlarını sunar.
  (Tanıtım Bülteninden)  Sayfa Sayısı: 176

  Baskı Yılı: 2013


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Butik

  İlk Baskı Yılı : 2013

  Dil : Türkçe

  Yorumlar 0

  Henüz yorum yapılmadı!

  x

  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.