Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Düşman Okullar 2-Yapboz

Düşman Okullar 2-Yapboz

Düşman Okullar 2-Yapboz

9/10 - 13 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Ephesus Yayınları

  • 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
  • ISBN: 9786052064153

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

Sadece birkaç dakika içinde, hayatımız hiç beklemediğimiz bir noktaya ulaşabilir. Kısacık bir zaman dilimi, koca bir ömrü etkileyebilir. Ufacık bir an yeter tüm dengeleri bozmak için.

Hiç beklemediği birinin kalbini ona açmasıyla, bu anlardan birine yakalanan Defne'nin hayatı, tahmin edemeyeceği bir yönde ilerlemeye başlar. Mantığı, kalbinin sesini bastırmak istercesine bağırırken, Defne'nin hayatı içinden çıkılmaz bir labirente dönüşür.

Öte yandan Çağatay tarafından hayatı kurtarılan Su, Fatih'i aklından çıkaramayan Elif, Sıla ile benzer yönleri olduğunu fark eden Bora ve İrem'i her geçen gün biraz daha keşfeden Arda için de yaşanılanlar hiç kolay değildir.

Hayatları beklemedikleri bir yönde gelişen bu insanların tek sığınağı, yüreklerindeki eksikliği bir yapbozun parçası misali dolduran dostlarıdır.

Kapak Tasarımı :Selim Büyükgüner

 

 Editör : Nilüfer Savaşer Nişli

Yorumlar 1

BAYILDIMM!!

İki kitabı 2 günde bitti. Gerçekten kahkahayla güldüğüm ve ağladığım yerler vatdı ilk defa bir kitep beni bu kadar etkiledi. Umarım 3. Kitap da çabucak çıkar. O güne kadar sabirsizlikla bekleyeceğim.

11.06.2018